Policja Oluś od 2 miesiąca życia jest intensywnie rehabilitowany, co wiąże się niestety z licznymi wydatkami
Policja Oluś od 2 miesiąca życia jest intensywnie rehabilitowany, co wiąże się niestety z licznymi wydatkami

Oluś od 2 miesiąca życia jest intensywnie rehabilitowany, co wiąże się niestety z licznymi wydatkami. Dzięki rehabilitacji ma szansę na to,
żeby w przyszłości bawić się z rówieśnikami. Liczy się każdy grosz. Dzięki Wam życie Aleksandra może być lepsze! 

Policjanci z piekarskiej jednostki, chcąc wesprzeć kolegów z tarnogórskiej komendy, postanowili wspólnie z Urzędem Miasta Piekary Śląskie zorganizować zbiórkę dla Aleksandra. Bieg charytatywny, którego trasa wynosi około 5 km i przebiegać będzie przez las Dioblina, odbędzie się 16 stycznia 2022 roku o godzinie 11.00. Start i meta zlokalizowane będą na terenie MOSIR-u przy ul. Olimpijskiej 3, gdzie organizatorzy zadbali o liczne atrakcje i konkursy, w tym m.in. pokaz sprzętu policyjnego, dobra muzyka połączona z zajęciami tanecznymi, pokaz pierwszej pomocy oraz prelekcje z bezpieczeństwa. Na uczestników po zakończonym biegu czekać będzie gorący posiłek i napoje. Koszt wzięcia udziału w biegu to 40 złotych. Całość kwoty zostanie przekazana na rehabilitacje małego Olka.

Aby się zapisać należy wysłać wiadomość e-mail na adres sportpiekary@interia.pl

(treść: imię i nazwisko, rok urodzenia, potwierdzenie przelewu opłaty startowej w wysokości 40 złotych. która w całości zostanie przekazana na leczenie Olka.
Wpłaty dokonujemy na konto: 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142

Fundacja „Serce dla Maluszka”

tytuł: 2048 Aleksander Piontek

Zachęcamy również do wzięcia udziału w licytacjach, z których zebrane pieniądze trafią na leczenie Aleksandra. Wśród przekazanych przez darczyńców przedmiotów znalazła się oryginalna koszulka z autografami argentyńskiego piłkarza Paula Dybala, który występuje na pozycji napastnika we włoskim klubie Juventus i w reprezentacji Argentyny oraz pozostałych piłkarzy z klubu Juventus Turyn.

https://allegro.pl/oferta/koszulka-dybala-z-autografami-druzyny-juventus-11538133605

https://slaska.policja.gov.pl/
 

Komentarze

Dodaj komentarz