BARAN

Nowy rok okaże się dla Baranów wyjątkowo łaskawy. Do tej pory wszystkie skomplikowane sprawy rozwiążą się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Planetarna aura doda Ci animuszu, a w podbramkowych sytuacjach wręcz heroicznej odwagi. Dzięki wpływom Jowisza nie da się o Tobie zapomnieć. Zmiany idą wielkimi krokami… nowe mieszkanie, zmiana pracy albo nowa miłość pojawi się na Twoim horyzoncie. Planety radzą: Naucz się w tym Nowym Roku 2022 godzić życie zawodowe z osobistym, a gdy posiądziesz tę umiejętność - uda Ci się sięgnąć Gwiazd!

BYK

Nowy Rok to nowe postanowienia, a co za tym idzie nowe szanse! Zamiast marzyć, skup się na celach do osiągnięcia. Przekonasz się na własnej skórze, że potrafisz więcej, a Twój wysiłek nie pójdzie na marne. W pracy będziesz mógł liczyć na uwolnienie dobrej energii. Przed Tobą nowy projekt, a co za tym idzie nowe perspektywy rozwoju. Byku pokochaj siebie i zadbaj o swój rozwój duchowy. Planetarna aura Jowisza doda Ci wiary we własne możliwości. Planety radzą, abyś w tym roku wziął Byka za rogi… Do woli eksperymentuj, podróżuj, poznawaj, jednym słowem czerp z życia pełnymi garściami!

BLIŹNIĘTA

Pięknie Bliźniaku… bo przed Tobą skok z trampoliny w ocean marzeń. Jak z baśni tysiąca i jednej nocy dostaniesz tysiąc nowych szans od Gwiazd. Wyjątkowo dobre układy planet i niezwykła jasność sytuacji pomogą Ci zdobywać szczyty Twoich możliwości. Wykorzystaj ten rok do ostatniego dnia, rozwijaj swoje pasje, spełniaj się na każdym polu, podróżuj i poznawaj nowych ludzi. Planety hojnie Cię obdzielą a Ty skupisz się na tym jak osiągnąć harmonię pomiędzy drogą na szczyt a spokojem ogniska domowego. Gwiazdy radzą, abyś kochał całym sercem, podążał za rozumem, a w miłości kierował się intuicją!

RAK

Raku w tym Nowym Roku planetarna aura obdarzy Cię mocą sprawczą w drodze po marzenia. Pamiętaj, że nie od razu Rzym zbudowano, więc gdy uzbroisz się w cierpliwość, nie rychłe będą Twoje sukcesy lecz spektakularne. W krętej drodze na szczyt możesz liczyć na uzdrawiającą moc Księżyca. Wciągnięty w wir rozterek, zmącony blaskiem planety Jowisz poznasz słodko- ostre smaki sukcesu. Jednym słowem staniesz w blasku Gwiazd! Dzielny Raku nie raz zatańczysz na linie i nie raz zagryziesz zęby, ale uwierz w sprawczą moc Planet, bo zapewne pewno będzie warto!

LEW

Odważny Lwie w tym Nowym Roku Jupiter powszechnie nazywany planetą szczęścia szykuje dla Ciebie wiele różnych niespodzianek. Będziesz miał wiele okazji podbojów na polu miłosnym i zawodowym. W drodze na szczyt czekają Cię burze z piorunami, kręte ścieżki i ślepe zaułki, ale mając Jowisza po swojej stronie nic Ci nie będzie straszne. Z energetyzującym latem nastaw się na dalekie podróże, z których wyciągniesz nie jedną życiową lekcję. Planety radzą, abyś walczył do końca i pamiętaj, że przegrywa tylko ten, kto pierwszy rzuci rękawicę!

PANNA

W tym roku Panny skupią się na budowaniu i zacieśnianiu więzi. Planety ukierunkują Twoją drogę nie tylko na rozwój duchowy, ale przed Tobą również uczuciowe i emocjonalne rozterki. Jowisz obdaruje Cię urokiem osobistym, a single uzbroją serca w magnes odpowiednich połączeń. Przekonasz się o tym, że najpiękniejszych rzeczy nie widać gołym okiem. Satysfakcja na gruncie zawodowym i stabilizacja finansowa murowana! Gwiazdy mają dla Ciebie pewną niespodziankę, a mianowicie 16 lutego okaże się niezwykle ważnym dniem, zatem szukaj wtedy znaków na niebie i ziemi…. miej oczy szeroko otwarte!

WAGA

Wago do marca czeka Cię burzliwy okres, pełen zawirowań i wielu zwrotów akcji. Ze wszystkim jednak poradzisz sobie śpiewająco a po szalonej zimie przyjdzie upragniony spokój. Samotne serca będą mogły wtedy liczyć na idealne połączenia, a pary w związkach czeka rozkwit uczuć. Relacje z bliskimi nauczą Cię pozyskiwania dobrej energii z najbliższego otoczenia. Nie skupiaj się w tym roku na pomnażaniu pieniędzy tylko szukaj sposobów na spełnianie pasji. Efekty Twoich dążeń same Cię zaskoczą! Wiosną Jowisz wesprze Cię w walce o hart ducha i ciała, a za sprawą Planet dobra passa utrzyma się do końca roku.

SKORPION

W tym Nowym Roku odrzucisz wszystko co Ci nie służy i co do tej pory nie sprawiało Ci przyjemności. Za sprawą planet już na starcie poczujesz niezwykły przypływ endorfin i dobrej energii, jednym słowem Skorpionie - uwierzysz w siebie! W drugim kwartale czeka Cię proces przemiany, sezon zaćmień i zbawienny wpływ magicznego Jupitera zwiastują niezwykłe przeżycia, wydarzenia i przemiany. Wraz z ostatnimi zaćmieniami Księżyca przyjdzie fala życiowych uniesień i refleksji, które skłonią Cię do podjęcia ważnych zmian. Miłość stanie pod znakiem szalonych przygód i pięknych wspomnień. Obierz kurs i cała naprzód!

STRZELEC

Skorpionie popracujesz nad sobą, zasadzisz ziarno i zbierzesz plon. Przed Tobą czas niezwykle trafionych decyzji, bacznie będziesz się przyglądał większym inwestycjom. Bądź czujny a nie wtopisz! W pierwszym kwartale piękna planeta Wenus zadba o Twoje duchowe odrodzenie i harmonię. Pokochasz życie i stawisz czoła wszelkim przeciwnościom losu. Latem Jowisz szykuje dla Ciebie niezwykle ekscytujący czas pełen podróży, wyzwań i darów od życia. Planety radzą abyś postawił wszystko na jedną kartę i działał za wszelką cenę!

KOZIOROŻEC

Koziorożcu wszystko co najlepsze czeka Cię na początku Nowego Roku, więc złap wiatr w żagle i idź pewnym krokiem! W pracy wszystko ułoży się po Twojej myśli jednak ważne, abyś uzbroił się w cierpliwość i polegał tylko na ludziach - na których możesz liczyć. Wiosną i latem czekają Cię energetyczne blokady i uczuciowe zawirowania. Jednak nie rezygnuj z marzeń, bo Jowisz w końcu zadba o idealne dopasowania ale tylko dla wytrwałych. Gwiazdy radzą, abyś pokochał siebie i zadbał o swój spokój emocjonalny, jak to mówią wszystko zaczyna się w głowie!

WODNIK

Gwiazdy zwiastują, że w tym roku będziesz miał często z górki Wodniku! Saturn będzie krążył aż do przyszłego roku po Twoim znaku, co zwiastuje, że wyjdziesz z każdej opresji bez szwanku. Jednym słowem w roku 2022 będziesz w czepku urodzony! Dobre układy na polu emocjonalnym, zawodowym, zdrowotnym oraz towarzyskim. W pierwszym kwartale roku możesz spodziewać się znacznego przypływu gotówki. Planety radzą aby single już na początku marca wybrały się na miłosne łowy. Wyruszą nie po próżnicy!

RYBY

W tym Nowym Roku aż dwa razy Jowisz odwiedzi Twój znak. To dobra wróżba, ponieważ obdarzy Cię on niezwykle mocną, sprzyjającą energią. W tym czasie chętnie wykorzystasz wszystkie swoje talenty i umiejętności. Pokażesz światu co masz do zaoferowania i poczujesz się doceniona Rybo. Do sierpnia w sprawach sercowych będzie Ci towarzyszyła planeta miłości, a za jej sprawą masz mnóstwo czasu na poznanie tego jedynego. Dla par Gwiazdy zwiastują ustabilizowanie sytuacji uczuciowej. Jak to mówią: Kochaj, albo rzuć! Kto wie… może ktoś wyjątkowy stanie jeszcze na Twojej drodze!

Komentarze

  • Eric Jones 05 lutego 2022 20:08Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you might get, I wanted to instead provide you with a word of encouragement – Congratulations What for? Part of my job is to check out websites and the work you’ve done with e-nowiny.pl definitely stands out. It’s clear you took building a website seriously and made a real investment of time and resources into making it top quality. There is, however, a catch… more accurately, a question… So when someone like me happens to find your site – maybe at the top of the search results (nice job BTW) or just through a random link, how do you know? More importantly, how do you make a connection with that person? Studies show that 7 out of 10 visitors don’t stick around – they’re there one second and then gone with the wind. Here’s a way to create INSTANT engagement that you may not have known about… Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know INSTANTLY that they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re literally checking out e-nowiny.pl. CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. It could be a game-changer for your business – and it gets even better… once you’ve captured their phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately (and there’s literally a 100X difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes.) Plus then, even if you don’t close a deal right away, you can connect later on with text messages for new offers, content links, even just follow up notes to build a relationship. Everything I’ve just described is simple, easy, and effective. CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. You could be converting up to 100X more leads today! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://jumboleadmagnet.com/unsubscribe.aspx?d=e-nowiny.pl

Dodaj komentarz