KMP Jastrzębie Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji, 12-latki przekazano rodzicom
KMP Jastrzębie Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji, 12-latki przekazano rodzicom

Wczoraj (23 stycznia), około godziny 16.15 oficer dyżurny policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów. 

- Z relacji pracownika ochrony wynikało, że młode dziewczyny ukradły kosmetyki oraz artykuły spożywcze. 12-latki przekroczyły linię kas, mając przy sobie rzeczy o wartości około 100 złotych. Dziewczynki zostały zatrzymane i przekazane policjantom – informuje aspirant Halina Semik, oficer prasowa jastrzębskiej policji.

Jedna z dziewczyn, w obecności mamy przyznała się, że ma przy sobie kosmetyki o wartości około 40 złotych, które wcześniej ukradła w innym sklepie.

Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji, nieletnich przekazano pod opiekę rodzicom. Sprawa nastolatek już niebawem trafi do sądu rodzinnego, który zdecyduje o ich dalszym losie. 
 

Komentarze

  • ObywatelKA 24 stycznia 2022 21:35Lańsko pasem na gołą dupę przed sklepem i trzcinką po łapach w obecności rodziców, klasy i gapiów. Do tego kilka godzin prac - typu mycie podłóg w markecie. Gwarantuję - że po czymś takim więcej tego nie zrobią (i nie tylko one). Ale to są efekty pinćsetplusowego wychowania - BO MI SIĘ NALEŻY. A należy też zlikwidować takie patologie m in w szkołach (kolega ma iP 12 to ja muszę mieć iP13plus a nawet 14, inny ma laptopa za 8k to ja muszę mieć za 12k), korytarze szkolne to wybieg mody, tipsy, makijaż. Za mojej młodości tego nie było (nauczycielka jak widziała umalowaną pannicę kazała jej iść do domu umyć się).

Dodaj komentarz