GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie

Ukrainiec Vladyslav Okhronchuk został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie, podpisując z klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
Vladyslav Okhronchuk ma 24 lata i występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Przez ostatnie pół roku, mierzący 190 cm wzrostu zawodnik, reprezentował barwy Żetysu Tałdykorgan, rozgrywając siedem meczów w kazachskiej ekstraklasie, w których zanotował jedną asystę. Wystąpił również w trzech spotkaniach Pucharu Kazachstanu.
W przeszłości Okhronchuk występował także w zespołach ukraińskich – MFK Mikołajów i Kolos Kovalivka, rozgrywając w barwach tych klubów 41 spotkań na zapleczu ukraińskiej ekstraklasy (bilans to trzy gole i trzy asysty). W swoim CV ma również występy w zespole Podilla Chmielnicki.
Okhronchuk jest trzecim tej zimy zawodnikiem - po Oliverze Podhorinie i Marku Fabrym - który dołącza do GKS-u Jastrzębie. Wcześniej szeregi GKS-u wzmocnili także powracający z wypożyczeń Mateusz Bondarenko i Wojciech Łaski.

Komentarze

Dodaj komentarz