Zespół Miraż
Podczas zawodów wodzisławscy tancerze zaprezentowali 14 choreografii przygotowanych przez Izabelę Barską-Kaczmarczyk, Evgeniye Makeeve-Wyputę, Julię Lis, Karola Mentalę oraz Martynę Musiolik. Tancerze wystąpili w kategoriach: solo, duet, grupa oraz formacja w stylu modern & contemporary, a także solo w stylu ballet. Występy solo zaprezentowali: Zuzanna Wójtowicz, Anna Kubicz, Mateusz Lenczyk, Karolina Kuś, Hanna Łaciok, Wiktoria Erban, Antonina Nowak, Emilia Krzyształa, a duety wykonały: Karolina Kuśi Laura Stuka oraz Lena Zmarzły i Julia Staszewska.

Zuzanna Wójtowicz po raz trzeci z rzędu obroniła tytułu Mistrzyni Polski w stylu ballet (soliści 15-16 lat). Mateusz Lenczyk wywalczył srebrny medal i zdobył tytuł Wicemistrza Polski w kategorii solo modern 15-16 lat. Wiktoria Erban zajęła IV miejsce w kategorii solo modern 15-16 lat.

Zespół nie spoczywa na laurach i przygotowuje się do kolejnych ważnych tanecznych wydarzeń. Przed tancerzami udział w Krajowych Mistrzostwach w tańcu show i jazz oraz organizacja Jubileuszu 30-lecia istnienia zespołu Miraż w Wodzisławskim Centrum Kultury.