Centrum przesiadkowe w Żorach/materiały prasowe
Centrum przesiadkowe w Żorach/materiały prasowe

Rybnik: w Wielki Czwartek oraz w Wielki Piątek nie będą obsługiwane kursy oznaczone literą "S" w rozkładzie na jazdy na dzień roboczy. W Wielką Sobotę autobusy będą kursować według sobotniego rozkładu jazdy do godziny 20:00. W Niedzielę Wielkanocną obsługiwane będą wyłącznie linie 3, 4, 6, 9, 11, 14, 18, 26, 29, 45, 48, 52 według niedzielnego rozkładu jazdy. W Poniedziałek Wielkanocny autobusy będą kursować według niedzielnego rozkładu jazdy. We wtorek 19 kwietnia nie będą obsługiwane kursy oznaczone literą "S" w rozkładzie na jazdy na dzień roboczy.

Jastrzębie-Zdrój: w Wielki Czwartek oraz w Wielki Piątek autobusy kursują jak w dni nauki szkolnej. W Wielką Sobotę autobusy kursują według rozkładu jazdy obowiązującego w sobotę. W Wielkanoc oraz w Poniedziałek Wielkanocny autobusy kursują według rozkładu obowiązującego w niedziele i święta.

Wodzisław Śląski: w Wielki Czwartek oraz w Wielki Piątek autobusy kursują jak w dni nauki szkolnej. W Wielką Sobotę autobusy kursują według rozkładu jazdy obowiązującego w sobotę. W Wielkanoc oraz w Poniedziałek Wielkanocny autobusy kursują według rozkładu obowiązującego w niedziele i święta. We wtorek 19 kwietnia autobusy kursują według rozkładu jazdy obowiązującego w dni nauki szkolnej.

Żory: w Wielką Sobotę autobusy wszystkich linii Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej będą kursowały zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. W Niedzielę Wielkanocną oraz w Poniedziałek Wielkanocny będą kursowały wyłącznie autobusy linii 01 i 02 Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej w godzinach od 9.55 do 17.55.

Racibórz: w Wielką Sobotę autobusy kursują według rozkładu jazdy oznaczonych sygnaturą „S” do godziny 18:00. W Niedzielę Wielkanocną komunikacja miejska będzie zawieszona. W Poniedziałek Wielkanocny autobusy pojadą tak jak w niedzielę i święta — oznaczone „SN”.

Komentarze

Dodaj komentarz