KPP Pszczyna Policjanci natychmiast zabrali 35-latce prawo jazdy
KPP Pszczyna Policjanci natychmiast zabrali 35-latce prawo jazdy

Dzielnicowi z komisariatu w Pawłowicach zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej kierującą samochodem marki Opel. Podczas kontroli zachowywała się bardzo nerwowo, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Szybko okazało się co było tego powodem. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach stróże prawa wiedzieli już, że 35-latka kierowała samochodem pomimo braku ważnych badań technicznych. Mało tego, dowód rejestracyjny tego wozu został podczas wcześniejszej kontroli zatrzymany. Samochód osobowy nie posiadał także ważnego ubezpieczenia OC.

- To jednak nie koniec zmartwień kierującej. W rozmowie z policjantami raz była pobudzona, a po chwili spokojna. Ponadto nielogicznie formułowała zdania. Decyzją policjantów została poddana badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, którego wynik był negatywny. Jednakże jej zachowanie jednoznacznie wskazywało na to, że jest pod wpływem działania środków zabronionych, co potwierdziło badanie na zawartość narkotyków w ślinie - zaznacza starsza sierżant Jadwiga Śmietana z komendy w Pszczynie.

35-latka została zatrzymana, a następnie przewieziona do szpitala, gdzie pobrano od niej krew do badań laboratoryjnych. Ponadto policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdyi. Odpowie przed sądem.

Komentarze

Dodaj komentarz