KMP w Jastrzębiu
KMP w Jastrzębiu

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o poszukiwanym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem 47 85 452 55 lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

KAMIL ŻYŁA

Drugie imię: Krzysztof

Imię ojca: Mirosław

Imię matki: Monika

Nazwisko panieńskie matki: Cygan 

Płeć: mężczyzna

Miejsce urodzenia: Jastrzębie Zdrój

Data urodzenia: 1987-08-02

Pseudonim: - brak

Ostatnie miejsce zameldowania: Jastrzębie Zdrój, ulica Podmiejska 10/13

Obywatelstwo: POLSKA

Podstawa poszukiwania przez jednostki policji: poszukiwany na podstawie: art. 148  § 1 kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Cechy rysopisowe

  • SYLWETKA: waga około 75 kg, sylwetka szczupła, wzrost 170-180.
  • ZNAKI SZCZEGÓLNE: tatuaż „logo” klubu sportowego FC Barcelona
  • WŁOSY: włosy ciemne z możliwością ufarbowania na jasny blond.

Wzrost: 175-180 CM

Kolor oczu: BRĄZOWE

KA Komenda Miejska Policji  Chorzów, 41-500 Chorzów ulica Legnicka 1. tel:  47 85 452 55. Email:  dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl.

Poszukiwany mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie zabójstwa dziennikarza w nocy z 26 na 27 marca w Parku Śląskim. Sprawca ataku zakradł się do auta zaparkowanego w pobliżu stadionu GKS Katowice i zaatakował nożem mężczyznę, który siedział w samochodzie wraz z kobietą. Po ataku na dziennikarza to ona zawiozła go na pogotowie. Niestety, nie udało się go uratować. Był to 30-letni dziennikarz współpracujący z jedną ze śląskich redakcji.

Komentarze

Dodaj komentarz