Dominik Gajda
Dominik Gajda

Piłkarze z Jastrzębia nie zdołali utrzymać się na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. Już po rundzie wiosennej było jasne, że w walce o ligowy byt, jastrzębianom będzie musiało sprzyjać sporo szczęścia. Niestety, los nie chciał pomóc, a jakość piłkarska nie pozwoliła na wydobycie się ze strefy spadkowej. 
W pożegnalnym meczu przed własną publicznością, piłkarze z Jastrzębia pokonali GKS Tychy. W ostatnim spotkaniu sezonu, podopieczni Grzegorza Kurdziela zagrali w Częstochowie z tamtejszą Skrą. 
Mecz dobrze rozpoczął się dla piłkarzy z Jastrzębia. W 22. minucie wynik spotkania otworzył Bondarenko. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali, po tym jak rzut karny na bramkę zamienił Szymański. W II połowie kibice bramek nie zobaczyli i ostatecznie zespoły podzieliły się punktami. – Remis to sprawiedliwy wynik w tym pojedynku. Spadamy do II ligi, która jest bardzo wymagająca i GKS jako klub musi się dobrze przygotować do kolejnego sezonu – powiedział po meczu trener GKS-u Grzegorz Kurdziel.                     

Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie 1:1 (1:1)
Bramki
: Szymon Szymański (42. k) - Mateusz Bondarenko (22.)
GKS: Bartosz Neugebauer, Oliver Podhorin, Mateusz Słodowy, Mateusz Bondarenko, Szymon Zalewski (18. Dariusz Kamiński), Vladyslav Okhronchuk, Nataniel Wybraniec (65. Michał Kuczałek), Dawid Szkudlarek, Farid Ali, Wojciech Łaski, Daniel Stanclik

Komentarze

Dodaj komentarz