Znajdź pracę z WORKER SERVICE

Jeszcze kilka lat temu pracodawcy nie mieli większego problemu, by znaleźć pracowników. Dziś sytuacja jest zupełnie odmienna. Pracownicy mają do dyspozycji szereg ofert, dzięki którym mogą znaleźć pracę, na której im zależy. Pracodawcy kuszą ich nie tylko wysokością wynagrodzenia, lecz także licznymi benefitami. To najczęściej: prywatna opieka medyczna, wysokiej jakości narzędzia pracy czy wreszcie atrakcyjne warunki zakwaterowania. Dzięki temu, wielu pracowników decyduje się na zmianę pracy, korzystając z lepszych warunków zatrudnienia.

Jeśli jesteś pracodawcą

Z trudnościami związanymi ze znalezieniem odpowiedniego pracownika boryka się wielu pracodawców. To problem, który nie dotyka jednak tych, którzy współpracują z agencjami zatrudnienia. Worker Service z Żor pomaga przedsiębiorcom w elastycznym i uczciwym znalezieniu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

- Usługi WorkerService pozwalają połączyć interesy obu stron. Przejmujemy obowiązki kadrowo – płacowe, prowadzimy pracownika od rekrutacji po zakończenie jego zatrudnienia – mówi Gabriela Stuchlik, Dyrektor Generalna Worker Service.

Dzięki temu pracodawca zyskuje pracownika, bez obciążeń związanych z jego zatrudnieniem, zaś pracownik otrzymuje szansę na nowe wyzwania zawodowe i korzystniejsze warunki zatrudnienia.

post image

Jak znaleźć wymarzoną pracę?

Nie tylko pracodawcy mogą czerpać korzyści ze współpracy z agencjami zatrudnienia. To dobry wybór także dla osób, które poszukują pracy. Dzięki współpracy z agencją zatrudnienia Worker Service, pracownicy mogą zyskać zatrudnienie w wielu branżach, wraz z darmowym zakwaterowaniem oraz opieką koordynatora przez cały okres współpracy. Szczególnie przydatna dla pracowników zagranicznych będzie pomoc w przygotowaniu dokumentów, do dłuższego pobytu w Polsce. Agencja nie zapomina również o pomocy w edukacji i w rozrywce oraz legalizacji zatrudnienia rodziny.

- W Worker Service trafnie łączymy pracowników i pracodawców. Na stałe współpracujemy z firmami, które tworzą Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Do grona naszych stałych partnerów należą firmy polskie i te z zagranicznym kapitałem z Żor, Gliwic, Rybnika, Zabrza, Wisły, Warszawy czy Bielska-Białej. Stawiamy sobie za cel dostosowanie idealnej pracy do odpowiedniego kandydata. Jesteśmy przekonani o tym, że przez dobrze dobrane stanowisko, pracownik może wykorzystać swój największy potencjał zawodowy. Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne podejście do pracownika, pozwoli naszym klientom na przyjemność współpracy z oddaną kadrą pracowników produkcyjnych, kontroli jakości czy zadowolonej ekipy sprzątającej. Dodatkowym atutem naszej agencji jest darmowe dla pracownika ubezpieczanie grupowe zapewniające środki finansowe w razie wypadku, choroby czy śmierci – podkreśla Agnieszka Socha, Prezes Worker Service.

Niezależnie czy jesteś pracodawcą czy szukasz pracy, zgłoś się do Worker Service. To nie tylko najkorzystniejsze oferty pracy i najlepsi pracownicy, lecz także usługi outsourcingowe czy wynajem mieszkań. Agencja prowadzi również szkolenia dotyczące legalizacji zatrudnienia, zmian w prawie pracy czy sposobów budowania zespołu i  motywowania pracowników. Nie  czekaj i sprawdź już teraz co dla Ciebie przygotowali doradcy z Worker Service.

 

Agencja Pracy Worker Service

ul. Przemysłowa 4, 44-240 Żory  tel. 600 195 280  

Sprawdź najnowsze oferty pracy na: workerservice.pl/oferty-pracy

post image

Baner reklamowy

Komentarze

Dodaj komentarz