Zostań kierowcą w Eko-Oknach

post image

Kierowcy obsługują głównie trasy międzynarodowe, ale i polskie. Najczęściej wyjeżdżają do Włoch, Niemiec, Belgii, Holandii, Austrii, Czech, Słowacji, Chorwacji, Hiszpanii i Holandii. Lista ta ciągle się powiększa. Aktualnie potentat z Kornic rozpoczął współpracę z klientami z Wielkiej Brytanii i krajów arabskich. Eko-Okna zaskakują tempem rozwoju i kierunkami w jakich się poruszają. W niedługim czasie z pewnością do tej listy dołączą kolejne kraje.

Dział transportu cały czas się rozwija. Aktualnie flota Eko-Okna S.A. liczy aż 556 samochodów ciężarowych, które bardzo często można spotkać na naszych drogach. Każdy kierowca z pewnością kiedyś w trasie minął się z ciężarówką Eko-Okien.

Do naczepy przymocowane są wózki widłowe, dzięki którym możliwy jest sprawny rozładunek, a co w aktualnych czasach bardzo ważne - nie wiążą się z tym żadne dodatkowe koszty. Jest to ogromny plus dla firmy ponieważ klienci są zadowoleni z takiego rozwiązania, a kierowcy nie muszą czekać na rozładunek, tylko robią to samodzielnie.

- W Eko-Okna S.A. kierowca ma bezpośredni kontakt z klientem-stawiamy na relacje i bardzo dobrą obsługę klienta. Kierowcy są reprezentantami firmy na miejscu. Pozytywne relacje z klientem to ciągły proces, który u nas został opracowany do perfekcji, klienci są zadowoleni i składają kolejne zamówienia, dzięki czemu nasi kierowcy mają dużo pracy - dodaje Dyrektor handlowy Michał Maciejewski.

W firmie Eko-Okna S.A. kierowca ma możliwość wyboru kierunków, w których chce odbywać swoje trasy. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowca jest zadowolony bo jeździ w miejsca, które sam wybrał i w których często ma możliwość rozwoju swoich pasji. Większość weekendów kierowcy spędzają w domu, z rodziną. Przejeżdżając obok fabryki Eko-Okien w weekend można zauważyć ogrom samochodów ciężarowych na parkingach. Ich ilość robi ogromne wrażenie!

Eko-Okna S.A. to największy pracodawca w regionie, który oferuje bardzo dobre warunki pracy i płacy, a także ogrom benefitów takich jak darmowy dojazd do pracy autobusami pracowniczymi, prywatną opiekę zdrowotną, becikowe, bony urodzinowe, konkursy dla dzieci oraz wiele innych.

Jeden z kierowców zapytany, czy jest coś, co zmieniło się w jego życiu dzięki zatrudnieniu się w Eko-Oknach, odpowiedział w następujący sposób:

- Wiele zmieniło się w moim życiu. Ożeniłem się, pojawiło się dziecko i zaczęliśmy budować nasz wymarzony dom. W firmie Eko-Okna S.A. wypłata jest bardzo dobra, mamy też dobry social i premie, które wspomagają budżet domowy. Tutaj czujesz się spełniony bo masz fajną pracę i godziwe wynagrodzenie. 

post image

Coraz więcej osób rozpoczyna pracę w firmie i chwali się tym wśród znajomych, a także w swoich social mediach. Na instagramie oraz facebooku można znaleźć posty kierowców, którzy pokazują relacje ze swoich tras oraz tego w jaki sposób łączą bycie kierowcą ze swoją pasją. Firma daje ogromne możliwości, a także szansę na realizację swoich marzeń i pasji.

Chcesz dołączyć do najszybciej rozwijającego się zespołu i spełniać się pracując jako kierowca?

Wyślij CV poprzez stronę  www.praca.ekookna.pl lub zadzwoń pod numer 539 198 183.

 

post image

 

Baner reklamowy

Komentarze

Dodaj komentarz