Materiały prasowe.
Materiały prasowe.

- „Murowany kwiat" to spektakl taneczny Teatru Tańca Memento, który przedstawia dzisiejszą cywilizację zamkniętą w czterech ścianach, ubraną w niewygodne ramy. Współczesny człowiek codziennie zaprzecza swej naturze i swym potrzebom, próbując dostosować się do swoich własnych wymagań. Gdzie to prowadzi i jak w tym wszystkim odnajduje się nasza wrażliwość, na którą brakuje miejsca i czasu? - mówi Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu, instruktor grupy.

Teatr Tańca Memento działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 2007 r. Zrzesza tancerzy od piątego do dwudziestego piątego roku życia. Memento specjalizuje się w tańcu współczesnym, experimental z elementami street dance. Grupa przygotowuje spektakle taneczne w różnych stylach. Zajęcia prowadzą Małgorzata Karwot oraz Mateusz Soboszek. Zespół ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród z zawodów o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.

Reżyseria: Małgorzata Karwot
Światło: Radosław Bujok
Dźwięk: Sebastian Załęski
Stroje: Jadwiga Pławna, Urszula Getler, Izabela Mrozik
Scenografia: Aleksander Wilkus, Andrzej Grzesik, Dariusz Włoszczyk

W spektaklu wystąpią: Alicja Bańczyk, Magdalena Chwołka, Pola Gałczyńska, Emilia Patas, Vanessa Pawlusińska, Marcelina Smyczek, Karolina Sobianek, Hanna Sosna.

Bilety w cenie 10 zł można rezerwować mailowo: piak@wck.wodzislaw.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń: 10 czerwca. 

Komentarze

Dodaj komentarz