UM Jastrzębie Jastrzębian czekają trzy dni świetnej zabawy
UM Jastrzębie Jastrzębian czekają trzy dni świetnej zabawy

Trzy dni pełne muzyki i pozytywnych emocji. Po przerwie spowodowanej pandemią do Jastrzębia-Zdroju wracają Dni Miasta. W tym roku  impreza potrwa aż trzy dni, a każdy z nich stworzony został  z myślą o nieco innej publiczności.

Piątek, 10 czerwca

Dzieci i młodzież zapraszamy 10 czerwca na OWN. Będą tam mogli sprobować swoich sił w laboratorium szalonego naukowca. Tego samego dnia odbędzie się koncert raperów: Wiatr & Be Vis.

17.00 - 20.00 - Park Rozrywki Cztery Żywioły

17.00 - 20.00 Laboratorium Szalonego Naukowca

19.15 - bitwa wodna

20.00 - koncert Wiatr & be vis

21.30 - Fire Show

Sobota, 11 czerwca

Główne koncerty odbędą się w sobotę, 11 czerwca. Wówczas na Stadionie Miejskim zagra Kult, Strachy na Lachy i Tabu.

16.00 - Tabu

18.00 - Strachy na lachy

20.00 - Kult

Wstęp na stadion podczas Dni Miasta odbywać się będzie za symboliczną opłatą w wysokości 2 złotych - opłata dotyczy jedynie osób pełnoletnich. Wejściówki umożliwią uczestnictwo w koncertach, a dodatkową pamiątką wydarzenia będzie miejski wielorazowy kubek. O kubkach można przeczytać na naszej stronie internetowej.

Niedziela, 12 czerwca

Natomiast w niedzielę, 12 czerwca, w Parku Zdrojowym odbędzie się gala muzyki świata opery i operetki. Na koncert zapraszamy o 18.00 do Parku Zdrojowego. Program widowiska skomponowany jest z największych hitów operetkowych i operowych wszechczasów oraz najpiękniejszych znanych melodii świata. To niezapomniana muzyczna podróż do krainy pełnej wdzięku pięknych kobiet, wirujących sukien i flirtujących gentlemanów, a to wszystko w najlepszym wykonaniu.

UM Jastrzębie

Komentarze

Dodaj komentarz