Ceny paliw z października 2021.
Ceny paliw z października 2021.

To powoduje, że od kilku dni, w wielu miastach w całej Polsce kierowcy umawiają się, aby na znak protestu, zablokować konkretne stacje Orlenu. Gdy przyjeżdża policja, kierowcy odjeżdżają lub tłumaczą to awarią samochodu. Nie inaczej będzie w najbliższy czwartek, na jednej ze stacji w Żorach.

- Miałam dziwny sen... w czwartek 9 czerwca o godzinie 16:23 dojdzie do awarii samochodu na wjeździe na stację paliw przy ulicy Kościuszki 35 w Żorach! Sen był dziwny, ale tak realny jakby miał się rzeczywiście spełnić! Bądź tam o tej godzinie i pomóż zagubionemu kierowcy odzyskać sprawność pojazdu, ale uważaj, żeby i Twój pojazd czasem się nie popsuł! - pisze organizatorka wydarzenia.

Popieracie tego typu protesty? 

Komentarze

  • GG 08 czerwca 2022 19:14Banda idiotów. Rząd ma swoje za uszami i należy ich usunąć. Jednak półmozgi z Korwina stwierdziły że blokując stacje magicznie obniżą koszty składające się na ceny paliwa. A obecne podwyżki są głównie spowodowane kosztami transportu ropy do rafinerii. Jednak dla korwinoidów to za dużo
  • obcy 08 czerwca 2022 17:49Postawić na stacji lawetę, to nikomu sie auto nie popsuje.jak się popsuje załadować i wywieżć ze stacji.
  • Obywatelka24 08 czerwca 2022 15:21Paliwo może mamy i najtańsze - ale mamy najwyższą marżę rafineryjną. Jak rządziła "złodziejska PO i Tusk" to mimo cen ropy na poziomie ponad 150 dolarów za baryłkę benzyna kosztowała nieco ponad 6 zł, a teraz przy "dobrej zmianie" i cenie ok 110 dolarów i wyjebanych podatkach, marży rafineryjnej mamy ponad 8 zł i ciągle idzie w górę. No ale trzeba napełnić kieszenie swoich, coś dać biskupom, no i najważniejsze - swoim.

Dodaj komentarz