Dominik Gajda
Dominik Gajda

GKS Jastrzębie sezonu 2021/22 nie będzie wspominał dobrze. Podopieczni Grzegorza Kurdziela byli najsłabsi w I lidze i zasłużenie opuszczają zaplecze piłkarskiej ekstraklasy. 
Klub poinformował, że nie przedłuży wygasających kontraktów aż 8 zawodnikom. Z GKS-em żegnają się obrońca Mateusz Bondarenko i skrzydłowy Łukasz Gajda oraz Michał Rutkowski, Oliver Podhorin, Michał Kuczałek, Vladyslav Okhronchuk, Grzegorz Gulczyński i Marek Fabry. Dodatkowo wypożyczenie Bartosza Neugebuera z Górnika Zabrze dobiegło końca.
W klubie pozostaje natomiast trener Grzegorz Kurdziel i poprowadzi zespół w rozgrywkach eWinner 2. Ligi w sezonie 2022/2023. – Od 6 czerwca nasi zawodnicy pracują według indywidualnych rozpisek treningowych, a na 20 czerwca zaplanowano wznowienie drużynowych przygotowań do sezonu 2022/2023, podczas których rozegramy pięć meczów sparingowych. Za przygotowanie naszego zespołu do nowego sezonu oraz jego prowadzenie w rundzie jesiennej w dalszym ciągu odpowiedzialny będzie trener Kurdziel, którego kontrakt z klubem obowiązuje do końca 2022 roku – słyszmy w jastrzębskim GKS-ie. 

Komentarze

Dodaj komentarz