FB Wójcik
FB Wójcik

Rybnicki żeglarz Wojciech Wójcik, reprezentujący na co dzień TS Kuźnię Rybnik został powołany do reprezentacji Polski na mistrzostwa Świata w klasie Optimist. Po trzech imprezach eliminacyjnych rybniczanin uplasował się na rewelacyjnym 2. miejscu i tym samym będzie reprezentował nasz kraj, jako jeden z pięciu zawodników, na mistrzostwach świata, które odbędą się w Turcji na przełomie czerwca i lipca. 
Start w takiej imprezie to spore wyzwanie organizacyjno-finansowe. Dlatego w internecie trwa zbiórka funduszy, które pomogą spełnić marzenia młodego żeglarza, a co ważniejsze pomogą mu zebrać doświadczenia niezbędne do odnoszenia sukcesów.  
– 7 lat pływania pod okiem trenera Mirka Małka, olimpijczyka z Atlanty, doprowadziło mnie do momentu, w którym mając 14 lat wezmę udział w mistrzostwach świata. Za niecałe dwa tygodnie wyruszam w kolejną żeglarską podróż, reprezentując ludzi zaangażowanych w sport, kolegów i koleżanki, które razem ze mną z uśmiechem na twarzy mówią, że wiatr i woda to moja przygoda. Jeżeli chcesz, możesz mnie wesprzeć - będę wdzięczny za pomoc – pisze na swoim profilu Rybnicki żeglarz Wojciech Wójcik.
Zbiórka pod tym adresem: https://zrzutka.pl/z645ya

Komentarze

  • Dsw 19 czerwca 2022 07:07Od czego są rodzice ? Rodzice jeżdżą dobrymi autami na wakacje maja wiec niech pomagają synowi. Ciagle pomagać pomagać
  • Row 19 czerwca 2022 07:05Huj mu w dupe niech mamusia da i ojciec

Dodaj komentarz