Fot. organizator
Fot. organizator

Już w najbliższą sobotę, 25 czerwca w Rybniku odbędą się  warsztaty dla kobiet pn. „Usłysz swojego mężczyznę”. Jak informują organizatorzy zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.
– Na warsztat zapraszamy kobiety, które chcą dowiedzieć, jak lepiej komunikować się w związku z partnerem, by być rozumianą, docenianą, kochaną. Przedstawimy konkretne narzędzia komunikacyjne oraz przećwiczymy korzystanie z nich, by kobiety mogły łatwo zastosować je do umocnienia relacji ze swoim mężczyzną – mówi Agnieszka Sokolnicka, jedna z trenerek. 
Warsztat odbędzie się w Rybniku w siedzibie Zespołu Edukacyjno-Artystyczny Przygoda, przy ul. Świerklańska 42a. Zgłoszenie można wysłać na adres email jednej z trenerek: aldona.bober@gmail.com.
WAŻNE: Cena za udział w warsztacie jest w dowolnej wysokości, a płatności będzie można przekazać podczas lub po warsztacie – będzie na to specjalne pudełko lub przelewem na nr telefonu trenerki. 
– Zapraszamy do udziału w warsztacie kobiety z Państwa instytucji/organizacji/firmy oraz prosimy o przekazanie zaproszenia kobietom, które mogą skorzystać na udziale w tym spotkaniu – dodaje Sokolnicka. 

Na warsztacie:
✔ Zastanowisz się, jak słyszysz swojego mężczyznę
✔ Uświadomisz sobie, na co zwracają uwagę mężczyźni, a na co kobiety (także w komunikacji)
✔ Odkryjesz swoje bariery w aktywnym słuchaniu, ale otrzymasz narzędzia do aktywnego słuchania
✔Poznasz języki miłości, aby kochać być kochaną oraz ulepszać relacje ze swoim mężczyzną
✔Nauczysz się rozpoznawać, co kryje się za komunikatem mężczyzny

Szczegóły o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ
1
Baner reklamowy

Komentarze

  • Leszek 20 czerwca 2022 14:01Oh tak, zachęcam na skorzystanie. Zrozumcie nas wreszcie!!!!!!

Dodaj komentarz