jastrzebie.pl / Kamila Wiśniewska w lipcu powalczy o tytuł Miss Polski
jastrzebie.pl / Kamila Wiśniewska w lipcu powalczy o tytuł Miss Polski

Kamila od dawna interesuje się modelingiem. Studiuje dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a okazjonalnie udziela się muzycznie w różnego rodzaju projektach jako skrzypaczka. Uwielbia górskie wyprawy, a w wolnym czasie trenuje pole dance.

Jak to jest dostać się do Finału Miss Polski 2022?

Niesamowite uczucie. W najśmielszych snach nie spodziewałam się takiego werdyktu.

Co Cię motywuje do działania?

Kiedy ktoś już zacznie doceniać twoją ciężką pracę oraz starania, coraz bardziej chce się działać i rozwijać. To najbardziej motywuje.

Jak wyglądała Twoja droga, aby dostać się do finału, jakie zadania musiałaś wykonać?

Aby dostać się do finału Miss Polski, należało najpierw wziąć udział w castingu. Kiedy zostałam wyróżniona, oznaczało to możliwość pójścia dalej. Zgłosiłam się do ćwierćfinałów, gdzie w tym samym dniu ogłoszono półfinalistki. Kolejnego dnia wiedziałam, kto  jest w finale. Są dwie drogi, którymi można dostać się do ćwierćfinałów - casting online lub udział i zdobycie jednego z głównych tytułów w konkursach regionalnych organizowanych w ramach konkursu. Jako finalistka wykonuję zadania, które są związane z social mediami – publikuję posty i stories.

Można na Ciebie głosować?

Konkurs organizowany w ramach Miss Polski będzie transmitowany przez Telewizję Polską.

Ostateczną decyzję kto wygra podejmuje jury. Z pewnością każda z dziewczyn chciałaby otrzymać koronę najpiękniejszej. Zachęcam, żeby obserwować mnie i profil Miss Polski na Instagramie @kamilawisniewska1 oraz @miss.polski. Będziecie mieli okazję śledzić każdy dzień  naszych przygotowań. Myślę, że głosowanie odbędzie się w dniu wyborów podczas Gali Miss Polski. Wtedy SMS każdego  jastrzębianina, przyjaciela, członka rodziny będzie na wagę złota. Gala finałowa już 17 lipca,  trzymajcie kciuki!

Komentarze

Dodaj komentarz