Fot. R. Lewandowski, Facebook.com
Fot. R. Lewandowski, Facebook.com

Potwierdziły się wcześniejsze informacje o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło dzisiejszej nocy w rejonie ulicy 3 Maja w Czerwionce-Leszczynach. Na drodze znaleziono zakrwawionego, 41-letniego mężczyznę. Ten miał liczne raty kłute, które najprawdopodobniej zostały mu zadane nożem. Gdy zabierało go pogotowie, jeszcze żył. Zmarł przed rozpoczęciem operacji.

- Zdarzenie zostało sklasyfikowane jako zabójstwo - potwierdza Prokuratura Okręgowa w Gliwicach.

Na miejscu przez wiele godzin trwały czynności kryminalnym pod nadzorem prokuratury. Zabezpieczono ślady i zebrano dowody, które być może pozwolą ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

W nieoficjalnych rozmowach mieszkańcy mówią o różnych wersjach zdarzenia. Padały informacje, że mężczyzna miał zachowywać się agresywnie jeszcze przed tragicznym zdarzeniem. Inni wskazują, że mężczyzna został wyciągnięty z samochodu. Gdy pytaliśmy mieszkańców o to czy znają przebieg zdarzenia, większość z nich była zaskoczona zbrodnią w centrum miasta.

- Szok i niedowierzanie. Sytuacja jak w Ameryce. Nikt by się nie spodziewał takiej tragedii w Czerwionce - mówili mieszkańcy.

Sprawca nadal jest na wolności

Nadal nie wiadomo jednak kto jest sprawcą tej zbrodni. Nie wiadomo również czy był to jeden czy kilku sprawców. Dlatego też wystosowano apel do wszystkich osób, które mogą mieć więcej informacji w tej sprawie.

- Apelujemy do osób, które  mogły być świadkami zdarzenia lub posiadają jakąkolwiek wiedzę w tej kwestii - przekazują śledczy.

Wszelkie informacje można przekazywać do Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach - telefon: 47 855 77 10 lub pod nr alarmowy 112.

Chodziło o porachunki? 

Jak przekazali nam mieszkańcy, zabójstwo 41-latka mogło mieć związek z przestępczymi porachunkami. Mężczyzna miał być wcześniej znany policji. Na tym etapie śledztwa - między innymi ze względu na dobro toczącego się postępowania - informacji tych nie potwierdza jednak prokuratura.

Wiesz więcej? Anonimowo napisz na redakcja@enowiny.pl.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz