Gosław- centrum sportu z basenami oczyszczanymi biologicznie

Gosław Sport Center oferuje profesjonalną siłownię wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń z możliwością wykonania treningu cardio.  Organizowane są zajęcia fitness – również dla kobiet w ciąży. Seniorzy mogą skorzystać z aerobiku, który pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie, natomiast dla dzieci przygotowano rozwijające sprawność fizyczną zajęcia taneczne.  Odpowiednio wykwalifikowani instruktorzy prowadzą treningi personalne, które są dostosowane do potrzeb gości Gosław Sport Center. O odnowę biologiczną można zadbać w jednej z trzech saun: fińskiej o temperaturach 70 st. C oraz w drugiej o temperaturze 100 st. C, a także w saunie infared. Do dyspozycji gości jest również nowoczesne jacuzzi. W Gosław Sport Center znajduje się także poradnia dietetyczna, która oferuje jednorazowe konsultacje, dietoterapię oraz zakupy z dietetykiem. 

post image
 

Wykwalifikowani specjaliści wykonują masaże lecznicze oraz relaksacyjne. Miłośnicy sportu oraz ruchu na świeżym powietrzu mogą zadbać o swoją kondycję w trakcie rozgrywek na boiskach sportowych, w basenach letnich czy na zimowych stokach narciarskich. Przy Gosław Sport Center  działa również grupa kolarska, która wspólnie trenuje i korzysta z udogodnień obiektu Gosław. Wieczory oraz popołudnia można spędzić w domkach letniskowych lub campingowych, korzystając   z grill baru na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu znajduje się również Restauracja Gosław w której można zorganizować różnorodne przyjęcia okolicznościowe, smakując sprawdzonej, domowej kuchni.

Gosław Sport Center znajduje się w Wodzisławiu Śląskim i działa od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 23.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 8.00 – 22.00. 
 

1
Baner reklamowy

Komentarze

  • Anka 11 lipca 2022 15:26Fajne miejsce na wypad z koleżankami.

Dodaj komentarz