Egzotycznie i rodzinnie nad Zalewem Rybnickim

Zielone tereny Zalewu Rybnickiego oraz niepowtarzalne widoki, które wieczorem sprawiają, że Rybnik staje się idealnym miejscem do letniego wypoczynku, zachęcają do spędzenia czasu w Mito Tito zarówno z rodziną czy przyjaciółmi. Miejsce to nawiązuje do kultury Tiki oraz do klimatu egzotycznych wysp Polinezji. Nie brakuje tam palm, piasku, egzotycznego wystroju oraz rozgrzewającej atmosfery. Podczas nadchodzących letnich wieczorów warto skusić się na świeże koktajle oraz różnorodne drinki lub świeże soki. Dzięki strefie relaksu wśród drzew, każdy może odpocząć na hamakach oraz zjeść najlepsze lody w mieście. Dzieci mogą swobodnie bawić się na plaży oraz korzystać ze strefy zielonej, która idealnie oddaje klimat Zalewu Rybnickiego. Mito Tito jest usytuowane nieopodal jednej z głównych ścieżek rowerowych w Rybniku, dzięki czemu po długiej podróży można odpocząć na łonie natury, podziwiając okolicę.

post image
 

W weekend miejsce to staje się natomiast centrum najlepszej zabawy oraz koncertów na żywo. Na terenie obiektu znajduje się też Pizza Centrale, gdzie każdy miłośnik pizzy poczuje prawdziwy smak tego włoskiego specjału. Każda pizza powstaje na bazie oryginalnych, włoskich składników. Do wyboru są klasyczne smaki, jak Daviola czy Crudo, goście mają również do wyboru świeże zioła i aromatyczne oliwy w różnych smakach. W towarzystwie włoskiej muzyki, w Mito Tito łatwo przenieść się w rejony słonecznych Włoch, nie opuszczając Rybnika.

post image
 

 

Mito Tito znajduje się przy ulicy Rudzkiej 394 w Rybniku. Jest otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.00 – 23.00, w piątek od 16.00 do 2.00, natomiast w sobotę od 12.00 do 2.00, a w niedzielę od 12.00 do 23.00.

https://www.facebook.com/mitotito.rybnik/photos/?ref=page_internal

 

post image
 

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt
Baner reklamowy

Komentarze

Dodaj komentarz