Bel Mon Resort na każdą okazję

Imprezy okolicznościowe w Bel Mon Resort
Dzięki różnorodnym wnętrzom, które są dopasowane do najbardziej wymagających gustów, Bel Mon Resort sprawdzi się na każdą okazję. Eleganckie chrzciny, komunia czy urodziny będą niezapomnianym przeżyciem również pod względem smakowym. Kucharze zadbają o przygotowanie dań, które trafią w gust każdego smakosza. Wykorzystywane są najwyższej jakości składniki, co idealnie współgra z bogatym doświadczeniem szefa kuchni. Bel Mon Resort dysponuje trzema salami, które umożliwiają organizację różnego rodzaju uroczystości.  W dalszym ciągu są terminy na organizację komunii w przyszłym sezonie.

post image
 

Imprezy plenerowe
Nieopodal restauracji znajduje się piękny francuski ogród. Dopełnia on teren całego dworku. Jest to rodzaj ogrodu francuskiego, który cechuje regularność architektoniczna oraz wyjątkowy spokój. Można w nim zorganizować przejęcia na świeżym powietrzu w towarzystwie natury. Ten niezwykle malowniczy teren wokół obiektu stwarza idealne warunki do niezapomnianej sesji zdjęciowej. Zorganizujemy wymarzony plener śluby, mamy wszystko, co potrzebne do wspaniałej sesji zdjęciowej – także urodzinowej, komunijnej lub jubileuszowej. Niesprzyjające warunki pogodowe również nie zakłócą uroczystości w ogrodzie. Bel Mon resort pomaga w zorganizowaniu namiotów, dzięki którym każda impreza będzie udana.

Wesele w Bel Mon Resort
Wesele to szczególny czas dla każdej pary młodej i ich gości. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i przygotowanej na tą okoliczność, specjalnej oprawie przyjęcia, która zostanie dobrana indywidualnie do nowożeńców, Bel Mon Resort zapewnia wyjątkowy charakter i klimat. Gustownie urządzone sale zachęcają do tańców wszystkich gości. Elegancki wystrój sali, pięknie nakryte stoły, duży parkiet do tańca umożliwia swobodną zabawę do białego rana, to wszystko stwarza idealną przestrzeń na udane wesele. Minimalistyczny, klasyczny wystrój daje duże możliwości aranżacji według wymagań nowożeńców. Wytworna kuchnia Szefa Restauracji Mona sprawi, że goście rozsmakują się w najlepszych potrawach, serwowanych w regionie. Stylowe sale umożliwiają zorganizowanie przyjęć weselnych zarówno kameralnych jak i hucznych, wedle najskrytszych marzeń pary młodej. Dysponujemy wolnymi terminami na przyszły sezon weselny.

Bel Mon Resort dla biznesu
Eleganckie i przestronne sale konferencyjne to wizytówka Bel Mon Resort. To miejsce, które sprzyja zarówno integracji, jak i organizacji spotkań firmowych. Wykwalifikowany zespół pomaga w planowaniu i realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Sale są dostosowane do prowadzenia szkoleń, są wyposażone w dobrej jakości sprzęt, który zapewnia perfekcyjne nagłośnienie czy wyświetlanie prezentacji. Specjalnie wydzielona strefa pozwala na komfortowe przeprowadzanie rozmów lub kluczowych dla firmy negocjacji. W zależności od ilości uczestników, możliwy jest dobór odpowiedniej wielkości wnętrza. Spotkania biznesowe dopełnić może wyjątkowo skomponowane menu restauracji Mona. Dbamy również o obsługę cateringową podczas tych wydarzeń. Kucharze Restauracji Mona zadbają o wyśmienite dania oraz poczęstunek.

post image
 

Co oferujemy podczas organizacji konferencji?
Organizując u nas wydarzenia biznesowe nie musisz martwić się o wyposażenie sal, parking dla gości, bazę noclegową czy catering. Zadbaliśmy o to, aby zapewnić Gościom wysokiej jakości usługi i komfort przebywania w naszym Resorcie. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń firmowych pozostają trzy sale konferencyjne, parking, restauracja, pokoje hotelowe oraz spa
Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany organizacją przyjęcia, komunii, wesela, spotkania, eventu biznesowego, konferencji lub szkolenia? Napisz lub zadzwoń do nas już teraz i zarezerwuj miejsce!
Dział sprzedaży:
tel.: 504 800 277
email: kontakt@belmonresort.pl

Komentarze

  • drago32 27 lipca 2022 07:14Wow, już żałuje że nie poczekałem ze swoim weselem heheh

Dodaj komentarz