I liga kobiet
Kolejka 3.
Sobota, 27 sierpnia
Resovia – SWD Wodzisław Śląski godz. 17:00
II liga kobiet
Kolejka 3.
Niedziela, 28 sierpnia
Dąb Zabierzów Bocheński – ROW Rybnik godz. 13:00
eWinner II liga
Kolejka 8.
Piątek, 26 sierpnia
GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce godz. 17:00
III liga, grupa: III
Kolejka 5.
Sobota, 27 sierpnia
Odra Wodzisław Śląski – Gwarek Tarnowskie Góry godz. 17:00
Pniówek Pawłowice – LKS Goczałkowice Zdrój godz. 17:00
IV liga, grupa: śląska II
Kolejka 4.
Sobota, 27 sierpnia
Unia Turza Śląska – Orzeł Łękawica godz. 16:00
LKS Czaniec – Decor Bełk godz. 17:00
Unia Racibórz – Drzewiarz Jasienica godz. 13:00
Klasa okręgowa, grupa: śląska III
Kolejka 4.
Sobota, 27 sierpnia
Zameczek Czernica – GKS II Jastrzębie godz. 17:00
Gwiazda Skrzyszów – Jedność Jejkowice godz. 17:00
Pierwszy Chwałowice – LKS 1908 Nędza godz. 17:00
Forteca Świerklany – Granica Ruptawa godz. 17:00
LKS Krzyżanowice – Naprzód Czyżowice godz. 17:00
Górnik Radlin – Czarni Gorzyce godz. 14:00
Płomień Połomia – LKS Tworków godz. 17:00
Niedziela, 28 sierpnia
Dąb Gaszowice – LKS Raszczyce godz. 17:00
Klasa A, Racibórz
Kolejka 3.
Sobota, 27 sierpnia
LKS Zabełków – Przyszłość Rogów godz. 16:00
LKS Pawłów – LKS Studzienna godz. 16:00
LKS 07 Markowice – Silesia Lubomia godz. 17:00
Czarni Nowa Wieś – Zgoda Zawada Książęca godz. 16:00
LKS Chałupki – Rozwój Bełsznica godz. 17:00
Start Pietrowice Wielkie – Odra Nieboczowy godz. 17:00
Niedziela, 28 sierpnia
Buk Rudy Wielkie – KS 1905 Krzanowice godz. 14:00
LKS Lyski – Naprzód Syrynia godz. 16:00
Klasa A, Rybnik
Kolejka 3.
Sobota, 27 sierpnia
Rymer Rybnik – Ruch Stanowice godz. 17:00
Sygnały Gotartowice – LKS II Bełk godz. 17:00
Borowik Szczejkowice – Płomień Ochojec godz. 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie – MKS 32 Radziejów godz. 13:00
Górnik Boguszowice – Polonia Niewiadom godz. 17:00
LKS Baranowice – Orzeł Jankowice godz. 18:00
Polonia Marklowice – Zuch Orzepowice godz. 17:00
Start Mszana – Naprzód Rydułtowy godz. 17:00
Klasa B, grupa: Racibórz
Kolejka 3.
Sobota, 27 sierpnia
LKS Wojnowice – Czarni II Gorzyce godz. 14:00
Wypoczynek Buków – LKS Brzezie godz. 17:00
LKS Cyprzanów – LKS Owsiszcze godz. 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice – Ocice Racibórz godz. 15:00
LKS Górki Śląskie – Unia II Turza Śląska godz. 14:00
KS Pietraszyn – LKS Gamów godz. 14:00
Niedziela, 28 sierpnia
Naprzód Borucin – Naprzód Zawada godz. 17:00
Płomień Kobyla – LKS Grzegorzowice godz. 15:00
Klasa B, grupa: Rybnik
Kolejka 2.
Sobota, 27 sierpnia
Wicher Wilchwy – Olza Godów godz. 17:00
Jedność Grabownia – Inter Krostoszowice godz. 17:00
Niedziela, 28 sierpnia
Iskra Rowień – KP Kamień godz. 17:00
Żar Szeroka – KS Szczerbice godz. 17:00
Dąb Dębieńsko – MKS Czerwionka godz. 17:00
Sokół Chwałęcice – KS 27 Gołkowice godz. 17:00
Płomień Czuchów – KS 25 Kokoszyce godz. 17:00
Klasa C, grupa: Rybnik
Kolejka 2.
Sobota, 27 sierpnia
KS Wielopole – Pierwszy II Chwałowice godz. 17:00
KS Świerklany – Dąb II Gaszowice godz. 17:00
Niedziela, 28 sierpnia
Zryw Bzie – Górnik II Radlin godz. 17:00
Unia Książenice – LKS Skrbeńsko godz. 17:00
Polaris Żory – Inter II Krostoszowice godz. 17:00
KP II Kamień – LKS II Baranowice godz. 17:00
Komentarze