UM Żory
UM Żory

Ekologiczne warsztaty, podczas których dzieci w atrakcyjnej formie poznają zagadnienia związane z odnawialnymi źródłami energii, gospodarką odpadami i  ochroną powietrza odbędą się w środę, 28 września na terenie Parku Cegielnia w Żorach (teren asfaltowy, od strony ul. Miłej i Kwiatowej).

Udział w trwających 1 godzinę zegarową warsztatach jest dla uczniów bezpłatny – wydarzenie organizuje i finansuje Urząd Miasta Żory. Warsztaty odbędą się w 5 turach, startujących o godz. 9:00, 10:00, 11:00, 12:00 i 13:00

By wziąć udział w zajęciach trzeba się wcześniej zapisać! Zgłoszenie przyjmowane są do 14 września lub do wyczerpania liczby miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń) na adres mailowy: is@um.zory.plW tytule maila należy podać nazwę szkoły, a w treści wskazać liczbę dzieci z podziałem na klasy oraz możliwy przedział godzinowy.  W zajęciach mogą wziąć udział max. dwa oddziały z jednej placówki. W przypadku niewyczerpania miejsc możliwe jest zwiększenie liczby oddziałów dla zgłoszonych placówek.

Godzina warsztatów zostanie przypisana do poszczególnych oddziałów po zakończeniu zgłoszeń i wskazana w zwrotnej wiadomości e-mail wraz z potwierdzeniem uczestnictwa. Osobą do kontaktu w sprawie warsztatów jest Magdalena Wawrzacz z Wydziału Inżynierii Środowiska Urzędu Miasta Żory, Rynek 9, pokój nr 102, telefon: 32 43 48 155, email:  is@um.zory.pl.

Źródło: UM Żory

Komentarze

Dodaj komentarz