Mieszko - polecany pracodawca

Mieszko tworzą ludzie, dla których wartości mają znaczenie nadrzędne zarówno w życiu osobistym, jak i w miejscu pracy. Wartości, z którymi identyfikujemy się  to innowacja, współpraca, szacunek, szczerość i odpowiedzialność. Każdy nasz sukces to efekt wspólnej pracy całego Zespołu. 

Jak pokazują badania wewnątrzzakładowe, nasi pracownicy czują się w Mieszko doceniani, mają możliwość zgłaszania swoich pomysłów oraz partycypują w ich wdrażaniu. Stawiamy na sprawną komunikację, współpracę i wspólnie rozwiązujemy problemy. Nasi pracownicy podkreślają, że polecają naszą firmę jako dobrego pracodawcę swoim znajomym.
W ramach zatrudnienia oferujemy pakiety medyczne, pracę w dobrej atmosferze, dofinasowanie do kart sportowych, możliwość realizowania swoich pomysłów, możliwości rozwoju i atrakcyjne ścieżki kariery dla ambitnych. 

Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy osób, które razem z nami będą chciały tworzyć firmę i mieć wpływ na jej wzrost. Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego Zespołu to zapraszamy Cię do kontaktu: tel. 887 170 399, pracuj@mieszko.com.pl
Odwiedź nas: mieszko.pl

post image
 

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt
Baner reklamowy

Komentarze

Dodaj komentarz