Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

Dla błękitnego nieba

7 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Czystego Powietrza dla błękitnego nieba. Na katowickim Rynku, pod namiotem WFOŚiGW w Katowicach czekało mnóstwo atrakcji, ekologiczny quiz i nagrody. Doradcy energetyczni wyjaśniali i podpowiadali jak skorzystać z dofinansowania w programie Czyste Powietrze. Międzynarodowy Dzień Czystego Powietrza dla błękitnego nieba został ustanowiony w grudniu 2019 roku przez ONZ. Jego celem jest zwiększenie zaangażowania oraz upowszechnianie działań służących poprawie jakości powietrza.

Szkolenia dla gmin

Fundusz zaprasza przedstawicieli gmin na szkolenia, dotyczące Programu Priorytetowego Ciepłe Mieszkanie. Spotkania odbędą się w Instytucie Gość Media w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 11 w dniach 20 i 27 września, w godz. 9 i 11. Formularz zgłoszeniowy do pobrania poprzez stronę: www.wfosigw.katowice.pl.

Fundusze europejskie

Chcesz zdobyć wiedzę o Funduszach Europejskich, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić? Zarezerwuj sobie weekend 7-9 października i świętuj razem z WFOŚIGW obchody 9. edycji DOFE. W tym roku zaproponowano formę hybrydową. Chcesz poznać ludzi pełnych entuzjazmu i chęci do zmian? Odwiedź Fundusz stacjonarnie. A może wolisz spędzić jesienny weekend pod kocem z kubkiem ulubionej herbaty? Nie ma sprawy! Dołącz do wydarzenia na stronie www.dniotwarte.eu i świętuj bez wychodzenia z domu! Znajdziesz tam wiele interesujących materiałów, weźmiesz udział w webinariach i szkoleniach, a nawet udasz się na wirtualny spacer. Akcja DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych.

 

Komentarze

Dodaj komentarz