Urząd Miasta Żory
Urząd Miasta Żory

Był wspólny posiłek, serdeczne rozmowy i dobra zabawa przy muzyce na żywo. Podczas spotkania, w którym wzięło udział ponad 250 seniorów, Prezydent Waldemar Socha podkreślił znaczącą rolę, jaką odgrywają oni w życiu Miasta, a także złożył im serdeczne życzenia, wyrażając nadzieję, że wszyscy obecni w dobrym zdrowiu spotkają się również za rok.

W Dniu Seniora wzięli udział członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Żor, Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Żorach  oraz Żorskiej Rady Seniorów. Samorząd oprócz Prezydenta Miasta reprezentowali także: Daniel Wawrzyczek – Zastępca Prezydenta Miasta Żory, Anna Szelka – Sekretarz Miasta Żory, radny Władysław Łukasiewicz oraz prowadzący imprezę Adrian Lubszczyk – naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Żory.

Cała galeria zdjęć dostępna jest na stronie Urzędu Miasta Żory: tutaj

1
Baner reklamowy

Komentarze

  • Senior 12 godziny temuNiedługo przez to Rządowe działanie wszystkie płace i emerytury będą prawie jednakowo najniższe . Ci co jeszcze zdążą -obserwując jak dotuje się tylko najniższe dochody zaczną ukrywać coraz bardziej swoje gaże unikając przez to wyższych składek ZUSu jako coś nie mającego sensu . W Polsce zostaną tylko jak w Rosji ludzie bardzo bogaci i biedota także ta ciężko lub długoletnio pracująca .Oni będą biedotą przez spłaszczenie plac lub emerytur wskutek dotowania najniższych....malo -to do reszty po PO zniszczy zaufanie do instytucji rządowych. Władza robi z nas dziadów europejskich, spłaszczają płace i emerytury niszczą system emerytalny którego wysokość miala zależeć od kapitału początkowego , od wplaconych kwot a nie od 14stek i innych darowizn wspomagajacych jakze czesto oszustów co ukrywali dochody , PiS tez deprawuje "złotego" .

Dodaj komentarz