Ważny mecz mają za sobą piłkarki TS ROW. W niedzielę, 25 września rybniczanki pojechały do Krakowa, gdzie zmierzyły się z Akademiczkami UJ, czyli współliderem drugoligowych rozgrywek.
Mecz lepiej rozpoczęły krakowianki, które wyszły na prowadzenie 2:0. Jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową zdobyła Stopka. Po przerwie podopieczne Mauro Cordoby zdominowały wydarzenia na boisku, strzeliły pięć bramek i mogły się cieszyć ze zwycięstwa 6:2. To oznacza, że zespół z Rybnika został samodzielnym liderem II ligi. Kolejny mecz TS ROW rozegra 15 października, wtedy to zmierzy się w Kamieniu z Wandą Nowa Huta.

AZS UJ Kraków – TS ROW Rybnik 2:6 (2:1)
: Kinga Pawlica (5.,15.) – Maja Stopka (34., 54.), Petra Zdechovanova (63.), Agata Sobkowicz (81., 86.), Magdalena Łuczak (88.)
TS: Sok, Botor, Franzante, Stopka, Jaszyk, Dróżdż (89. Jasińska), Krzyżok, Pluta, Zdechovanova, Łuczak, Sobkowicz