Gosław Sport Center poleca się jesienią i zimą

Gdy pogoda nie dopisuje, w dalszym ciągu możemy zadbać o swoją aktywność fizyczną. W Gosław Sport Center możemy skorzystać z profesjonalnej siłowni wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń z możliwością wykonania treningu cardio.  Organizowane są tam również zajęcia fitness, które cieszą się dużą popularnością wśród kobiet w ciąży, ponieważ są dopasowane do ich potrzeb. Seniorzy mogą skorzystać z aerobiku, który pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie, z zajęć tanecznych czy specjalnym aktywnościom, które  wzmacniają kręgosłup. Dla dzieci przygotowano rozwijające sprawność fizyczną zajęcia taneczne oraz akrobatyczne  Odpowiednio wykwalifikowani instruktorzy prowadzą treningi personalne, które są dostosowane do potrzeb gości Gosław Sport Center. Od września prowadzone są następujące zajęcia: aerobik 50+, zdrowy kręgosłup, pilates, aktywne ciało, stretching, STEP, BPU, trening obwodowy, power fit, turbo spalanie oraz smukła sylwetka. Dla najmłodszych przygotowano zajęcia z tańca nowoczesnego, akrobatyki czy gimnastyki. 

post image
 

Ponownie odbywać się będą zajęcia taneczne Latino MIX, które poprowadzi Krzysiek w każdą środę o godz. 20.30. Miłośnicy Zumby będą mogli zgłębiać jej tajniki w poniedziałki o godz. 17 pod czujnym okiem Kasi. Zajęcia taneczne dla dzieci poprowadzi Kaja – będą się odbywać od poniedziałku do czwartku o godz. 18. 

O odnowę biologiczną można zadbać w jednej z trzech saun, które znajdują się na terenie Gosław Sport Center: fińskiej o temperaturach 70 st. C oraz w drugiej o temperaturze 100 st. C, a także w saunie infared. Do dyspozycji gości jest również nowoczesne jacuzzi, które idealnie sprawdzi się podczas coraz chłodniejszych wieczorów. W Gosław Sport Center znajduje się także poradnia dietetyczna, która oferuje jednorazowe konsultacje, dietoterapię oraz zakupy z dietetykiem – jesienią i zimą szczególnie pamiętajmy o swoim zdrowiu. 

post image
 

Wykwalifikowani specjaliści wykonują masaże lecznicze oraz relaksacyjne. Już niedługo będzie okazja, by spróbować swoich sił na zimowych stokach narciarskich, znajdujących się na terenie Gosław Sport Center. Chłodne wieczory oraz popołudnia można spędzić w domkach letniskowych lub campingowych, do dyspozycji gości pozostaje także grill bar. Na terenie obiektu znajduje się również Restauracja Gosław w której można zorganizować różnorodne przyjęcia okolicznościowe, smakując sprawdzonej, domowej kuchni.

Gosław Sport Center działa od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 – 23.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 8.00 – 22.00. 
Wodzisław Śl. ul. Cisowa 6, tel. 32/ 454 69 66

 

Galeria

Image alt Image alt Image alt
1
Baner reklamowy

Komentarze

  • Aluśek 04 października 2022 13:34Mmmmmh chyba się tam wybiorę. Do formy trzeba wrócić bo garniak się już nie mieści ahahhah

Dodaj komentarz