Dominik Gajda
Dominik Gajda

Bardzo dobrze w pierwszoligowych rozgrywkach radzą sobie piłkarki ręczne z Żor. W czterech pierwszym meczach żorzanki nie znalazły pogromcy i przystępowały do pojedynku ze Śląskiem Wrocław w roli zdecydowanego faworyta. 
MTS miał problemy tylko na początku spotkania, później przejął inicjatywę i przekonywująco pokonał swojego rywala. – Uważam, że jest progres w porównywaniu do poprzednich meczów. Na początku pierwszej połowy popracowałyśmy trochę nad skutecznością, w drugiej połowie trochę to u nas szwankowało, ale myślę, że to i tak na plus w porównaniu do poprzednich spotkań. Fajna obrona i myślę, że to też była droga do sukcesu. Mamy trzy punkty, na to się nastawiałyśmy, więc spełniłyśmy nasze oczekiwania – powiedziała po meczu Karolina Okręglak.
Po zwycięstwie nr w 5  MTS zajmuje drugie miejsce w tabeli. Liderem jest niepokonany zespół z Kalisza,  który rozegrał jedno spotkanie więcej.

MTS Żory – Śląsk Wrocław 32:20 (16:8)
MTS
: Okręglak, Skrzypek – Biernacka 11, Sójka 6, Barska 5, Lira 4, Kanicka 4, Wołczyk 2, Gruca, Olędzka, Donets, Mikosz, Pędziwiatr

Komentarze

Dodaj komentarz