Arkadiusz Kogut / gksjastrzebie.com

Już w 2. minucie przed szansą stanął Klichowicz, który w dogodnej sytuacji uderzył niecelnie. Co prawda w odpowiedzi trzy minuty później Dominik Kulawiak trafił w poprzeczkę, lecz w 16. minucie na tablicy wyników było już 2:0 dla gości po golach Ryszki i Wiecha. Pomiędzy tymi trafieniami przed stratą gola uchronił gospodarzy jeszcze Drazik, popisując się świetną interwencją po uderzeniu Putona. W pierwszej połowie dwukrotnie bramce Wisły zagroził Stanclik, ale za pierwszym razem dobrze interweniował Zieliński, a za drugim uderzenie napastnika było niecelne. Tuż przed przerwą przed szansą na podwyższenie prowadzenia swojej drużyny stanął Klichowicz, jednak jego uderzenie dobrze zablokował Boruń.

Sześć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony Wisła zdobyła trzeciego gola, a na listę strzelców wpisał się Kaczmarek, posyłając piłkę do praktycznie pustej bramki. Na groźniejszą akcję gospodarzy czekaliśmy do 61. minuty, kiedy to po rajdzie Kamińskiego i dośrodkowaniu piłka ostatecznie przeleciała nad bramką. Cztery minuty później do strzału głową doszedł Kamiński, ale uderzył prosto w bramkarza. W odpowiedzi groźnie uderzał Klichowicz, lecz na wysokości zadania stanął Drazik, parując piłkę na rzut rożny. GKS Jastrzębie walczyło o zdobycie choćby honorowego gola, ale próby Stanclika i dwukrotnie Gołucha nie przyniosły skutku. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Damian Kołtański.

5 listopada, Jastrzębie-Zdrój, godz. 13:30
GKS Jastrzębie - Wisła Puławy 0:4 (0:2)
0:1 - Marcin Ryszka 14’
0:2 - Łukasz Wiech 16’
0:3 - Mateusz Kaczmarek 51’
0:4 - Damian Kołtański 90’+3

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Bartosz Boruń, Mateusz Słodowy, Yevgeniy Zakharchenko, Dominik Kulawiak (85. Dominik Klimkiewicz), Przemysław Lech, Nataniel Wybraniec (46. Dawid Szkudlarek), Daniel Szymczak (58. Szymon Gołuch), Dariusz Kamiński, Krystian Mucha, Daniel Stanclik.

Wisła Puławy: Piotr Zieliński - Robert Majewski (83. Bojan Gvozdenović), Krystian Puton (80. Agwan Papikyan), Dawid Retlewski, Marcin Ryszka (61. Maciej Kona), Łukasz Wiech, Dominik Cheba, Mateusz Kaczmarek (80. Damian Kołtański), Przemysław Skałecki, Dominik Banach, Mateusz Klichowicz (83. Ednilson Furtado).