Region: Wolontariusz Roku 2022 poszukiwany. Zgłoś swojego kandydata

Celem konkursu jest promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs ma także na celu promocję i upowszechnianie dobrych praktyk współpracy organizacji i instytucji z wolontariuszami.

Do konkursu zgłaszani mogą być kandydaci w następujących kategoriach:

  • wolontariat indywidualny,
  • grupy wolontariackie (w tym szkolne koła wolontariuszy),
  • inicjatywa na rzecz Ukrainy i uchodźców.

Osoba, która zwycięży w konkursie zostanie uhonorowana tytułem „Wolontariusz Roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego”. Formularze zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami/filmikiem należy przesłać na adres e-mail wolontariat@cris.org.pl oraz dostarczyć w wersji papierowej do Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS (Rudzka 13C, Rybnik).

Kandydatów można zgłaszać do wtorku, 29 listopada 2022 r. do godziny 15:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Wolontariatu 7 grudnia br., zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Organizatorami konkursu są: Stowarzyszenie OLIGOS, Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku.

Przypominamy, że 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Komentarze

Dodaj komentarz