Po przerwie na występy reprezentacji Polski, do rozgrywek ligowych wrócili hokeiści. JKH w środę, 16 listopada pojechała do Nowego Targu gdzie zmierzył się z miejscowym Podhalem.
Jastrzębianie dobrze weszli w ten mecz i po dwóch tercjach prowadzili 5:1. Tradycyjnie już w grze podopiecznych Roberta Kalabera coś się zacięło i w ostatniej odsłonie spotkania gospodarze zaczęli odrabiać straty. W pewnym momencie tracili do JKH już tylko dwie bramki. Na szczęście dla fanów jastrzębskiej drużyny, w ostatniej minucie spotkanie do pustej bramki trafił Kostek i stało się jasne, że komplet punktów pojedzie do Jastrzębia. Ta wygrana spowodowała, że jastrzębianie w końcu mają dodatni bilans bramkowy – 45:44.
W piątek, 18 listopada JKH zagra na swoim lodowisku z aktualnym mistrzem Polski – GKS-em z Katowic. Początek spotkania o godz. 18.

Tauron Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie 5:8 (1:2, 0:3, 4:3)
: Neupauer (3., 44.), Fric (43.), Wielkiewicz (54.), Kapica (57.) – Svec (9., 21., 44.), Sinegubovs (16.), Urbanowicz (34.), Kaleinikovas (39.), Pelaczyk (47.), Kostek (60.)
JKH: Balizs - Kostek, Viinikainen, Urbanowicz, Paś, Freidenfelds - Górny, Jansons, Kaleinikovas, Mikyska, Svec - Sevcenko, Bryk, Pelaczyk, Jarosz, Sinegubovs - Kamienieu, Horzelski, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Płachetka.

1. Re-Plast Unia Oświęcim    19    43    78-41
2. GKS Katowice    17    39    54-31
3. Comarch Cracovia    18    38    70-46
4. JKH GKS Jastrzębie    19    32    45-44
5. GKS Tychy    18    32    50-39
6. Marma Ciarko STS Sanok    18    20    40-54