Plakat promujący imprezę
Plakat promujący imprezę

Tego dnia pałacowe mury zamienią się w rajską wyspę, na której królować będą wodzisławianki. Wraz z początkiem grudnia do wnętrz Pałacu Dietrichsteinów zostaną zaproszeni lokali przedsiębiorcy związani z branżą beauty. To właśnie właściciele wspomnianych firm zadbają
o dobre samopoczucie uczestniczek.

Do dyspozycji zgromadzonych kobiet będą profesjonaliści, zajmujący się szeroko pojętą branżą kosmetyczną. O stylizacji paznokci najwięcej wie Studio pięknego paznokcia „Dafne, a makijażowe triki przedstawią Agnieszka Hoszek z Makijażowni oraz Maria Herok z Majove Studio. Co z włosami? Jak dobrać fryzurę do urody? Najlepsze porady otrzymacie od specjalistów z Studia Fryzur oraz StyLovego Cięcia. Może macie problem z dopasowaniem bielizny? W tym temacie kilku istotnych rad udzielą brafitterki z firmy Stemar. Jak ubierać się stosownie do okazji? Nie wiesz czy „ten” model spodni lub kolor, będzie dla Ciebie odpowiedni? Nikoleta Osobista Stylistka oraz Anna Szweda-Piguła, Dyrektor Centrum Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego, specjalistka ds. wizerunku pomogą odpowiedzieć Ci na te oraz wiele innych pytań. Co z sylwetką? Spokojnie i tutaj znajdą się specjaliści w tej dziedzinie. O profesjonalnym modelowaniu sylwetki dowiecie się od Studia Figura, natomiast porady żywieniowe uzyskacie od dietetyk Pauliny Stolarskiej. O tym, jak usłyszeć i zrozumieć, co mówi do nas nasze ciało opowie Dagna Kornafel, certyfikowana dietetyczka, psychodietetyczka i trenerka osobista. Masaż twarzy? Peeling kawitacyjny, a może depilacja cukrowa? W tej kwestii wsparcia udzieli uczestniczkom Gabinet Kosmetologii MM Beauty. Nie zapominamy również o bogatej ofercie kosmetyków, którą zaprezentuje nam DM Drogerie Markt.

To jednak nie wszystko. Podczas tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia wodzisławianki będą mogły wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie, dzięki wodzisławskiej firmie Foto w lustrze. Natomiast o przekąski i napoje zadba Zameczek Petrovice oraz Restauracja Kameralna. W Pałacu znajdzie się również strefa relaksu na te dłuższe i krótsze rozmowy.

WySPA kobiet rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa do 21:00.

Komentarze

Dodaj komentarz