Bartosz Stasicki
Bartosz Stasicki

W Górkach Wielkich rozegrano turniej eliminacyjny mistrzostw Polski w futsalu U17. Dobrze w tych zawodach spisały się piłkarki z Rybnika, które zajęły 2. miejsce i awansowały dalej. – Awansowaliśmy do drugiej fazy bez porażki. To cieszy. Wielkie brawa dla naszego zespołu za bardzo dobry turniej, zawodniczki dopiero zaczynają tegoroczną przygodę z futsalem, taki rezultat zwiastuje tylko i wyłącznie ogromny potencjał piłkarek TS ROW. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia naszej Vanessie, która w ostatnim spotkaniu doznała kontuzji – powiedział po zwodach Tomasz Kieczka, prezes TS ROW-u. 
Awans do dalszych zmagań wywalczył również zespół SWD Wodzisław Śląski. W II fazie eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu TS ROW i SWD ponownie zagrają przeciwko sobie. Skład turnieju zaplanowanego na 17 grudnia uzupełniają UKKS Istebna oraz Tygryski Świętochłowice, które będą gospodyniami zmagań. 

UKKS Istebna – TS ROW Rybnik 0:3
Bramki dla TS ROW: Oliwia Kania, Blanka Cyganek, Emilia Bryłka
SWD Wodzisław Śląski – TS ROW Rybnik 0:0
KKS Wisła Skoczów – TS ROW Rybnik 0:3

Bramki dla TS ROW: Oliwia Żółtańska, Marta Szmatloch, Wiktoria Sobczyk
Unia Opole – TS ROW Rybnik 1:1
Bramka dla ROW: Oliwia Żółtańska
Skład TS ROW: Karolina Sok (br), Marta Szmatloch, Emilia Bryłka(c), Dominika Krakówka, Wiktoria Sobczyk, Oliwia Żółtańska, Vanessa Sójka, Oliwia Kania, Roksana Kołek, Blanka Cyganek. Trener: Roman Lazar.

Komentarze

Dodaj komentarz