Schronisko dla zwierząt w Rybniku
Schronisko dla zwierząt w Rybniku

Poniżej przedstawiamy kilka z psów, które przebywają w schronisku w Rybniku. Więcej informacji o zwierzętach, które szukają domów, można znaleźć TUTAJ.

Prezes to duży i energiczny pies, który ma ok. 25 kg, wiek: 1,5 roku. Brakuje mu regularnego ruchu, lubi spacery, nie przepada za innymi psami oraz kotami.

Amik, pies w wieku sześciu lat, ma ok. 8 kg, grzeczny na spacerach, dużo go ciekawi. Przyjaźnie nastawiony do innych psów, nie zaczepia. Nieznany jest jego stosunek do kotów czy dzieci.

Gucio, pies w wieku dwóch lat, mały ok. 10 kg, Jest przerażony schroniskiem, pilnie szuka domu. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, do innych psów jest pokojowo nastawiony. 

Czester ma około roku, waży prawie 15 kg. Na razie spacer na smyczy jest trudny, lubi skakać po człowieku. Grupa bardzo go ekscytuje, spaceruje grzeczniej bez obecności innych psów.

Porter ma osiem lat, to spory pies, waży ok. 25 kg. Boi się przechodzić przez drzwi czy bramy oraz podniesionego tonu. Prawdopodobnie został skrzywdzony przez ludzi, w stosunku do innych psów zachowuje się niepewnie. Jeśli panuje spokój, to daje się głaskać i przytula się do człowieka na spacerze.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt
1

Komentarze

  • Pies Kuba 08 grudnia 2022 04:50Zrodził mi sie pewnego dnia pomysł jak schroniska zwierząt mogly by zdobyc potrzebne srodki na prowadzenie dzialalnosci.Czesto jezdze ze swoim panem po naszym kraju ,nocuje w hotelach, domach wczasowych,itp, a w wielu z nich pobieraja ogromne tantiemy za moj nocleg przy właścicielu .Domyślnie sie juz. To nie fer/pley kasowac az tyle za pobyt czesto spokojnych zwierzat z właścicielem w tych miejscach. Nieraz duzo wiecej niz w zachodnich krajach,fe, nieskromnie ale rozumiem, troszke rozumiem tyle ze to wlasnie schroniska powinny od tego typu uslug otrzymywac 70% kwoty z tych domow noclegowych. Nalezy o kontrolowac hotele, osrodki wypoczynkowe itp kasujace az tyle za takie przyslugi i zwracac sie do nich o przyzwoite dzielenie sie zyskami od tych nieprzyzwoicie wysokich oplat. W Niemczech moj Pan otrzymal zawieszke na drzwi z napisem uwaga Pies na Urlopie a u nas wysoki rachunek za moj pobyt.

Dodaj komentarz