Pixabay/zdjęcie ilustracyjne
Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Do zdarzenia doszło ok. godz. 17. "Mundurowi na miejscu wstępnie ustalili, iż kierująca audi, 38-letnia mieszkanka Jatrzębia-Zdroju potrąciła trzech, przechodzących przez przejście dla pieszych nastolatków. Dwaj 14-latkowie i jeden 15-latek odnieśli obrażenia ciała. Najpoważniej ranny został 15-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, który  został przetransportowany do szpitala" - informuje asp. szt. Małgorzata Koniarska.

Jak przekazują śledczy, 38-letnia kierująca audi była trzeźwa. Odpowie jednak za spowodowanie wypadku drogowego, grozi jej kara nawet trzech lat więzienia. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

6

Komentarze

  • Anulkas 23 grudnia 2022 09:21Wchodzą na pasy o idą? A co MB aja robić? Czekać aż sir któryś zlituje i przepuści? Mają pierwszeństwo, więc idą, do niektórych tępaków to nie dociera!
  • SzaryKierowca76 09 grudnia 2022 12:25Za coś takiego - wejście bez zatrzymania, rozejrzenia, przejście na czerwonym a już tym bardziej z nosem w komórce - to pieszy powinien płacić sute odszkodowanie z własnej kieszeni za uszkodzenie auta kierowcy. Reflektor, błotnik, maska, zderzak, szyba to nie są tanie rzeczy. Zauważcie, że po publikacji jest pełno sępów - doradców ubezpieczeniowych - które w ten sposób się reklamują za darmo? - admin powinien takie pseudo "ogłoszenia" błyskawicznie usuwać.
  • Waldek 09 grudnia 2022 09:50Dokładnie, nie patrzą przed wejściem na pasy. Czy coś nadjeżdża, czy wyhamuje. Tylko idą bezmyślnie przed siebie, bo ma pierwszeństwo, to mi się wszystko należy. Telefon w ręce, słuchawki na uszach. Winny zawsze kierowca. W takich sytuacjach zlecą się sępy w postaci doradców ubezpieczeniowych. Hieny czuwają, jak na tragedii ludzkiej zarobić kilka łatwych groszy.
  • Latwa kasa 08 grudnia 2022 21:15przekaze pomoc prawna za sute 25% odszkodowanie dow i zadoscuczyn nawet od tego co sie bezporne nalezy.
  • Dominik 08 grudnia 2022 14:19Proszę rodziny dzieci o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419
  • SzaryKierowca76 07 grudnia 2022 13:14Czy nastolatkowie wtargnęli na przejscie? Piesi nie obserwują, nawet nie spojrzy, nie zwolni, tylko włażą przed maskę - BO MAJĄ PIERWSZEŃSTWO!!! - a ukarzą kierowcę. To jest smutna prawda, ważniejsza jest religia niż przepisy ruchu drogowego. Policyjne statystyki biją na alarm - po wprowadzeniu nowych przepisów ilość zdarzeń śmiertelnych - WZROST o 33 % ! (i to tylko w okresie styczeń - wrzesień), ilość potrąceń - WZROST o ponad 60 % ! BO PIESZY MA PIERWSZEŃSTWO! Nie musi się zatrzymać, nie popatrzy na światła - BO MA PIERWSZEŃSTWO! Gdzie sprawiedliwość? Kierowca za wjazd na czerwonym 15 pkt i 1500 mandatu (a nawet zabranie PJ) a pieszy? śmiech na sali - pouczenie lub mandat 100 za przewinienie O TEJ SAMEJ WADZE (czemu nie zakażą chodzenia?). Zresztą tuż obok jest przejazd rowerowy gdzie rowerzysta nie ma stopu tylko wyjeżdża zza rogu domu tuż przed maskę. Nawet jadąc 5 km/h NIE MASZ SZANS - kto to projektował??? (tam powinien być 10 cm krawężnik dla rowerzystów).

Dodaj komentarz