Jastrzębie-Zdrój:Poszukiwana 21-latka została zatrzymana

Jastrzębscy policjanci prowadzą cykliczne działania pod kątem ujawniania osób poszukiwanych. Mobilizują wtedy siły, by na podstawie posiadanych informacji sprawdzać miejsca, w których według ich wiedzy przebywają osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Mundurowi również w trakcie swojej codziennej służby legitymując osoby, dokładnie sprawdzają je w policyjnych systemach i upewniają się, czy są poszukiwane.

Tak też było wczoraj tuż przed godziną 6:00 rano. Mundurowi, patrolując ulice miasta, zauważyli dwie kobiety, które na widok radiowozu, natychmiast zmieniły kierunek drogi oraz weszły do budynku wielorodzinnego. Stróże prawa przeczuwali, iż kobiety mają coś na sumieniu. Gdy weszli do budynku, na schodach siedziały wcześniej widziane kobiety. Zgodnie z obowiązującymi procedurami sprawdzili osoby w policyjnych systemach, by potwierdzić podane dane. Wynik sprawdzenia nie był dla niej korzystny.

Okazało się, że jedna z kobiet, 21-latka jest poszukiwana. Została zatrzymana przez policjantów, którzy przeprowadzili z nią dalsze czynności oraz doprowadzili 21-latkę do aresztu śledczego.

Komentarze

  • Heniu 11 grudnia 2022 19:32Kto to pisał trochę się zacioł

Dodaj komentarz