JKH Jastrzębie

We wtorek, 20 grudnia hokeiści z Jastrzębia Zdroju rozegrali ostatni mecz w 2022 roku. Podopieczni Roberta Kalabera podejmowali na swoim lodowisku Unię z Oświęcimia, czyli aktualnego lidera Polskiej Hokej Ligi.
W I tercji miejscowi grając w osłabieniu, wyszli na prowadzenie. W 9. Minucie na listę strzelców wpisał się Paś. Później nie było już tak dobrze. Rywale zdobyli dwa gole, a jastrzębianie nie byli w stanie wykorzystać swoich szans. W końcówce, gdy JKH grał już bez bramkarza, Dziubiński ustalił wynik spotkania na 3:1.
Trzeba zaznaczyć, że w tym spotkaniu trener Kalaber nie mógł skorzystać z usług trzech zawodników.
Do wtorkowego meczu nie przystąpili Mark Kaleinikovas, Josef Mikyska i Olli-Petteri Viinikainen, co było widoczne na parkiecie.
Kolejne spotkanie zespół z Jastrzębia rozegra po Nowym Roku, 3 stycznia zmierzy się na wyjeździe z GKS-em Tychy.

JKH GKS Jastrzębie – Unia Oświęcim 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)