Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Na miejscu dziesiątym znalazł się Jan Szagała (448 punktów). Na jedenastym miejscu zawody ukończył  Piotr Bielecki, który "wykręcił" 441 punktów. Rozkład miejsc zdeterminowały wyniki turnieju indywidualnego.

Ponadto wyłonieni zostali zwycięzcy cyklu pięciu turniejów o mistrzostwo Raciborza w brydżu sportowym. Mistrzem został Andrzej Duda, który zdobył 77 punktów. Drugie miejsce zajął Tomasz Taper z tą samą liczbą punktów, ale miał niższy współczynnik wk. Trzecie miejsce przypadło Piotrowi Bieleckiemu, który zdobył 67 punktów.

Po czterech turniejach wyłoniono także mistrza powiatu raciborskiego. Został nim Piotr Bielecki z dorobkiem 54 punktów. Drugie miejsce zajął Piotr Sienkiewicz z taką samą liczbą punktów (znów decydował współczynnik wk). Na podium znalazł się także Tomasz Tapper z 53 punktami. Różnice pomiędzy gaczami były minimalne. Zadecydowało kilka rozdań na 120 rozegranych partii.

Oba cykle rozgrywek zostały przeprowadzone pod patronatem Prezydenta Miasta Raciborza i Starosty Powiatu Raciborskiego. Władze lokalne ufundowały nagrody i puchary, które zostały wręczone w obu klasyfikacjach 21 grudnia w klubie osiedlowym "Cegiełka" przed rozpoczęciem kolejnego turnieju.