Dominik Gajda

We wtorek , 31 stycznia hokeiści z Jastrzębia pojechali na mecz do Katowic, gdzie zmierzyli się z GKS-em, aktualnym mistrzem Polski. Spotkanie było bardzo wyrównane i po 60 minutach gry był remis 1:1. W dogrywce losy spotkania rozstrzygnął Paś, który pokonał bramkarza gospodarzy w 64. minucie.
W piątek w ostatnim domowym meczu w ramach fazy zasadniczej JKH GKS Jastrzębie podejmie Comarch Cracovię. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00. Dwa dni później jastrzębianie zagrają w Tychach.

GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 1:2 d. (0:1, 1:1, 0:0, d. 0:1)
0:1 Rajamaeki (Paś) 13:25
1:1 Pulkkinen (Varttinen, Bepierszcz) 28:56
1:2 Paś 63:42
JKH GKS Jastrzębie: Balizs - Viinikainen, Kostek, Urbanowicz, Paś, Rajamaeki - Horzelski, Jansons, Huhdanpaa, Mikyska, Svec - Sevcenko, Kamienieiu, Kaleinikovas, Freidenfelds, Sinegubovs - Górny, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Jarosz.

1. Comarch Cracovia    37    84    152-83
2.  Unia Oświęcim    37    79    148-83
3. GKS Tychy    38    75    119-79
4. GKS Katowice    36    71    111-83