Marek Pietras

Rybnickie piłkarki rozegrały kolejny mecz w I lidze futsalu. Tym razem podopieczne Magdaleny Łuczak zmierzyły się w ekonomiku z MTS-em Knurów. Rybniczanki bardzo mocno weszły w mecz i już po ośmiu minutach prowadziły 4:0, by na przerwę schodził przy wyniku 7:0. Po zmianie stron tempo gry spadło, a TS ROW kontrolował wydarzenia na boisku. Ostatecznie gospodynie cieszyły się z wygranej 8:2. Przed zespołem z Rybnika jeszcze dwa ligowe spotkania. Jeżeli utrzyma 1. miejsce w tabeli, powalczy o barażu o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

TS ROW Rybnik – MTS Knurów 8:2
: Maja Stopka (1., 2.), Katarzyna Jasińska (4.), Agata Sobkowicz (8.), Marlena Jaszyk (13., 18.), Sabina Nowosielska (19.), Petra Zdechovanova (33.) – Patrycja Wołczyk (32., 39.)
TS ROW: Karolina Sok, Edyta Botor, Katarzyna Jasińska, Agata Sobkowicz, Maja Stopka, Blanka Cyganek, Marlena Jaszyk, Dominika Krakówka, Magdalena Łuczak, Sabina Nowosielska, Jessica Pluta, Petra Zdechovanova

1. TS ROW Rybnik    8    21    49-18
2. RKS Raków Częstochowa    7    16    26-19
3. KS Unia Opole    7    11    30-18
4. MTS Knurów    8    7    25-42
5. AZS Uniwersytetu Śląskiego    8    6    21-33
6. LKS Plon Błotnica Strzelecka    8    5    14-35