GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie

Jastrzębianie przygotowujący się do piłkarskiej wiosny na drugoligowych boiskach, rozegrali kolejny sparing. Tym razem podopieczni Grzegorza Kurdziela zmierzyli się z rezerwami Rakowa Częstochowa. Mecz od początku do końca przebiegało pod dyktando GKS-u, który wygrał to starcie 5:1. – Chcieliśmy w tym spotkaniu zagrać dobrze z tyłu, bo w meczach kontrolnych traciliśmy za dużo bramek, a liga zaczyna się już w krótce. Do dobrej gry zdopingowali nas także kibice, którzy byli na wcześniejszej prezentacji. Uważam, że jesteśmy dobrze przygotowani do wiosennej rundy, musimy tylko to przełożyć na ostatni sparing i później na mecze ligowe. Cały czas musimy jednak pracować i poprawiać każdy element gry – powiedział po meczu Farid Ali, cytowany na oficjalnej stronie klubu. 
Ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej jastrzębianie rozegrają 18 lutego, a ich rywalem będzie Polonia Bytom.

GKS Jastrzębie – Raków II Częstochowa 5:1 (3:1)
Bramki
: Łukasz Furtak (9. s), testowany (25.), Daniel Stanclik (28. k), Kacper Zych (78., 82.) – Przemysław Oziębała (44.)

GKS (I połowa): Michał Antkowiak - Bartosz Boruń, Sebastian Golak (17. Piotr Jakubowski), Yevgeniy Zakharchenko, Krystian Mucha, Dariusz Kamiński, Przemysław Lech, Joao Guilherme, Zawodnik testowany, Szymon Gołuch, Daniel Stanclik.  (II połowa): Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak, Piotr Jakubowski (60. Sebastian Golak), Nataniel Wybraniec, Dawid Witkowski, Koki Togitani, Kamil Jadach, Daniel Szymczak, Dominik Klimkiewicz, Farid Ali, Kacper Zych.

Komentarze

Dodaj komentarz