WCK Wodzisław Śląski
WCK Wodzisław Śląski

W niedzielę 5 marca, o godzinie 14.00, odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci powyżej szóstego roku życia, których temat nawiązuje do fabuły filmu „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona”.

Warsztaty te pozwolą dzieciom rozwijać swoje zdolności manualne, a także rozbudzą ich wyobraźnię i kreatywność. Po zakończeniu warsztatów, o godzinie 15.00, zaplanowano spotkanie z bohaterami filmu w kinie Pegaz. Jest to doskonała okazja, aby dzieci mogły spotkać się z postaciami z ulubionej produkcji, a może nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, co na pewno ucieszy rodziców, którzy nie będą musieli martwić się o koszty związane z uczestnictwem dziecka w zajęciach. Aby zapisać dziecko na warsztaty, należy wysłać maila na adres piak@wck.wodzislaw.pl, do 2 marca.

Jeśli natomiast chodzi o film „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona”, to będzie on wyświetlany w kinie Pegaz od 3 do 5 marca o godzinie 15.00. Bilety można nabyć w cenie 14 zł (ulgowy) i 16 zł (normalny) zarówno w kasie przed seansami, jak i online.

Nie przegapcie tej okazji, aby spędzić miło czas z dzieckiem, rozwijając jego zainteresowania i jednocześnie bawiąc się w kreatywny sposób. W razie pytań na temat wydarzenia, warto skontaktować się z pracownikami Działu Projektów i Animacji Kulturalnej, którzy chętnie udzielą odpowiedzi pod numerem telefonu 32 455 48 55.

Komentarze

Dodaj komentarz