fot. Urząd Miejski w Krzanowicach
fot. Urząd Miejski w Krzanowicach

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Krzanowicach odchodzi na emeryturę po ponad 41 latach pracy. Gabriela Augustyn związała się z krzanowickim magistratem 1 września 1981 roku i przez cały ten czas pracowała na różnych stanowiskach, osiągając stopnie awansowe i zdobywając wiedzę merytoryczną, która była pomocna w rozwiązywaniu nieraz trudnych spraw.

W przeddzień odejścia pani Gabrieli odbyło się pożegnalne spotkanie z pracownikami, podczas którego Burmistrz Krzanowic Andrzej Strzedulla wyraził słowa uznania i podziękowania za długoletnią, pełną zaangażowania i profesjonalną pracę na rzecz lokalnej społeczności. Warto podkreślić, że Gabriela Augustyn była zawsze profesjonalna, odpowiedzialna i sumienna w swojej pracy, dbając o dobre imię Urzędu.

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego przez wiele lat udzielała ślubów i pomagała mieszkańcom w załatwianiu ważnych spraw. Jej postawa była zawsze życzliwa, przyjazna i pozytywnie nastawiona do ludzi. Chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi urzędnikami, co pomagało w podejmowaniu wielu strategicznych decyzji.

Pożegnalne spotkanie z pracownikami było również okazją dla Gabrieli Augustyn otrzymania bukietu pięknych kwiatów oraz upominku, które stanowią miłą pamiątkę i ciepłe wspomnienie przeżytych wspólnie lat.

Burmistrz Krzanowic Andrzej Strzedulla życzył kierownikowi Urzędu Stanu Cywilnego samych szczęśliwych chwil, spędzonych w gronie kochającej rodziny i wspaniałych przyjaciół oraz by nie opuszczało ją zdrowie, radość i codzienna pogoda ducha. Życzył również, aby nowy rozdział w życiu Gabrieli Augustyn był czasem na realizację odkładanych zazwyczaj pasji, zainteresowań czy podróży.

Gabriela Augustyn z pewnością pozostawiła po sobie ślad w krzanowickim magistracie, będąc wzorem dla innych urzędników i pracowników samorządowych. Dzięki jej zaangażowaniu i pracy na różnych stanowiskach wiele spraw zostało załatwionych sprawnie i z profesjonalizmem.

Komentarze

Dodaj komentarz