JKH Jastrzębie
JKH Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie rozegrał czwarty mecz z aktualnym mistrzem Polski – GKS-em Katowice w ramach 1. rundy tegorocznych play off Polskiej Hokej Ligi. Po trzech spotkaniach podopieczni Roberta Kalabera prowadzili, w serii do czterech zwycięstw, 2:1 i ewentualne zwycięstwo we wtorkowym starciu, mogło jastrzębian mocno przybliżyć do półfinału. 
Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie 1:0 po trafieniu Pasia. Później strzelali już tylko katowiczanie. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Pasiut, jedno trafienie dołożył Fraszko i Gieksa mogła się cieszyć ze zwycięstwa 3:1. Tym samy w rywalizacji o półfinał PHL jest remis 2:2. 
W piętek, 3 marca w Katowicach rozegrany zostanie mecz nr 5, szóste starcie zaplanowane jest na Jastorze w niedzielę, 5 marca. Początek o godz. 17. 

JKH GKS Jastrzębie – GKS Katowice 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Bramki
: Paś (16.) – Pasiut (29., 53.), Fraszko (40.)
JKH: Balizs - Viinikainen, Kostek, Urbanowicz, Paś, Rajamaeki - Górny, Jansons, Kaleinikovas, Svec, Pelaczyk - Sevcenko, Bryk, R. Nalewajka, Jarosz, Ł. Nalewajka - Horzelski, Kamienieu, Huhdanpaa, Freidenfelds, Sinegubovs.
W rywalizacji play off do czterech zwycięstw: 2:2.

Komentarze

Dodaj komentarz