Materiały prasowe / fot. GOKiR Mszana
Materiały prasowe / fot. GOKiR Mszana

Już 12 marca o godzinie 17:00 GOKiR Mszana zaprasza na wyjątkowe wydarzenie artystyczne pod nazwą "Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło". To muzyczne show z udziałem publiczności, które prezentuje Adam Snopek, niezwykle charyzmatyczny i ekspresyjny pianista oraz showman. Adam Snopek koncertuje na największych scenach muzycznych i kabaretowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą, a jego występy charakteryzują się nieskończonymi pokładami energii.

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, Adam Snopek jest laureatem I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Współpracuje jako korepetytor i aranżer muzyczny ze śląskimi teatrami, a w spektaklu "Skazany na Bluesa" w reżyserii Arkadiusza Jakubika wciela się w postać Bergera i kieruje zespołem muzycznym. Ponadto występuje na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu w show muzycznym pt. "Muzyczna Awantura z Happy Endem, czyli Adam Snopek Stand-up Przy Fortepianie kontra Kameraliści Opery Śląskiej w Bytomiu", którego scenariusz napisał sam.

"Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło" to niesamowita okazja, aby zobaczyć i usłyszeć na żywo tego niezwykłego artystę. W programie wieczoru znajdują się największe przeboje muzyki rozrywkowej i klasycznej, a publiczność może brać aktywny udział w tym muzycznym show. Bilety na to wydarzenie kosztują jedynie 20 złotych i są do nabycia w Ośrodku Kultury w Mszanie, który znajduje się przy ulicy Mickiewicza 92.

Komentarze

Dodaj komentarz