fot. MS
fot. MS

Wczoraj, 9 marca, w Sali Koncertowej przy Jastrzębskiej Państwowej Szkole Muzycznej odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Inicjatorem wydarzenia był Poseł na Sejm RP, Grzegorz Matusiak, który zaprosił znakomitą sopranistkę, Iwonę Sochę oraz trzech utalentowanych tenorów: Adama Sobierajskiego, Dariusza Stachurę i Adama Zdunikowskiego. Wszystko to w akompaniamencie pianistki, Joanny Steczek.

W programie wieczoru znalazły się najpiękniejsze arie i duety miłosne oraz pieśni latynoskie, kiepurowskie i neapolitańskie. Publiczność mogła cieszyć się wspaniałymi wokalnymi interpretacjami, które zachwyciły wszystkich obecnych. Artyści wykonali utwory, które doskonale oddawały nastroje romantyczne oraz pozwalały na chwilę oderwania się od rzeczywistości i przeniesienie w magiczny świat muzyki.

Koncert okazał się nie tylko doskonałą okazją do wysłuchania niezwykłych talentów wokalnych, ale również okazją do podziękowania kobietom za ich wkład w życie społeczne i kulturalne. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a licznie zgromadzona publiczność wyrażała swoje zadowolenie z doskonałej jakości dźwięku oraz wyjątkowego klimatu koncertu.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz