post image
Zdjęcie ilustracyjne

Dzięki zastosowaniu różnych rozwiązań, jak ograniczenie strat energii czy wprowadzenie lepszych technologii, firmy były w stanie obniżyć zużycie energii nawet o 300 GWh. Paweł Szczeszek, prezes Grupy TAURON, podkreśla, że efektywność energetyczna może pozwolić firmie na obniżenie rachunków za energię nawet o 30%.

Firmy, które chcą zwiększyć swoją efektywność energetyczną, powinny przeprowadzić audyt energetyczny, który pozwoli na ocenę bieżącego zużycia energii w firmie i proponowanie rozwiązań, które pozwolą poprawić efektywność energetyczną i znaleźć potencjalne oszczędności. Wszelkie rozwiązania oszczędnościowe dobierane są indywidualnie dla firmy.

Efektywność energetyczna dotyczy nie tylko firm, ale także gospodarstw domowych. Zainteresowanie tym tematem wzrasta, a oprócz dobrych nawyków domowników, istotnym wsparciem w zredukowaniu kosztów mediów energetycznych dla domu są na przykład rozwiązania technologiczne typu smart home.

TAURON organizuje webinarium na temat oszczędności generowanych dzięki audytom energetycznym już 15 marca. W czasie spotkania eksperci TAURONA omówią korzyści związane z wprowadzeniem rozwiązań poprawiających efektywność energetyczną.

1

Komentarze

  • dupak ja miałem glem se dupnac ale se nie duplem.

Dodaj komentarz