fot. UG Godów
fot. UG Godów

Młodszy aspirant Michał Kominek został nowym kierownikiem Posterunku Policji w Gołkowicach, zastępując na tym stanowisku aspiranta sztabowego Adriana Pawlusa. Decyzję o mianowaniu Kominka podjął Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śl. młodszy inspektor Wiesław Dryja. Podczas uroczystości wprowadzenia nowego kierownika gratulacje i życzenia skutecznej służby złożyli mu przedstawiciele lokalnych władz, w tym wójt Gminy Godów Mariusz Adamczyk i przewodniczący Rady Gminy Antoni Tomas.

Poprzedni kierownik Posterunku, aspirant sztabowy Adrian Pawlus, otrzymał pochwałę od wójta Mariusza Adamczyka za jego odpowiedzialną służbę i dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Godów. Pawlus został przeniesiony na stanowisko kierownika Ogniwa interwencyjno-patrolowego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl.

Młodszy aspirant Michał Kominek przed objęciem nowego stanowiska służył w Wydziale Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl. Jego doświadczenie w tej dziedzinie może pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom Gołkowic i okolicznych miejscowości.

Komentarze

Dodaj komentarz